BLOGI JA FOTOD: Aasta meelelahutajateks pärjati Margna ja Jõekalda! LOE, kes said tunnustatud tänavustel Eesti Meelelahutusauhindadel

 (72)

17. mai õhtul kuulutas Kroonika välja Eesti rahva seas populaarseimad tele- ja raadiosaatejuhid, saated, teleseriaalid ja seriaalinäitlejad — kokku 11 valdkonna kategoorias. Auhinnagala toimus Salme Kultuurikeskuses aset leidnud Eesti Meelelahutusauhindade pidulikul galal, mille seekordseks teemaks on kuumad 60ndad. Ülekannet galast näeb TV3s pühapäeva õhtul.

Publik vahendas otseblogis kohapealset melu ning külaliste ja nominentide emotsioone nii sõnas kui ka pildis ning punasele vaibale astujaid sai näha ka otseülekandes DELFI TVs ja Facebooki live'is.

Lisaks blogile vahendasime Eesti Meelelahutusauhindade galal toimuvat ka oma sotsiaalmeediakanalites Facebookis ja Instagramis.

Eesti Meelelahutusauhinnad 2017
Liina Ristoja, Publik: Publik tõmbab siin blogis otsad kokku. Jääme uue ja veelgi lahedama meelelahutushooaja ootele, aga veel enne tuleb suur suvi peale ja meil on nii mõndagi varuks. Väga ägedaid asju! Lugege meid ikka ja jälgige Facebookis ja Instagramis ka @publik.ee
Liina Ristoja, Publik: Gala sai Salme kultuurikeskuses läbi, nüüd hakatakse jooma. Vabandust – vabamalt võtma. 
Liina Ristoja, Publik: Vaarik, vana naljamees, tõmbas lõpetuseks Lensini kleidi selga. 
Liina Ristoja, Publik: Õhtu lõpetab (näostaar?) Kalle Sepa etteaste talle omases varieteevõtmes.
Liina Ristoja, Publik: Uups! Auhinnad läksid otse laval katki. Mis nüüd?
Liina Ristoja, Publik: Aasta meelelahutajad on Teet Margna ja Kristjan Jõekalda. Auhinna andis üle eelmise aasta laureaat Tõnis Niinemets, kes saabus väikese (näiliku?) hilinemisega – olevat olnud tegemist, et "Aasta meelelahutaja" kleepekat auto pealt maha kraapida. Nominatsioonidega pidid leppima Andres ja Kristjan - "Meie aasta Austraalias" ning Raivo E. Tamm - "Papad Mammad". 
Liina Ristoja, Publik: Auhinnadaame.
Liina Ristoja, Publik: Mõistagi ei lase Kroonika peatoimetaja Krista Lensin hetke mööda et humoorikalt särada.
Liina Ristoja, Publik: Imeline Els Himma. 
Liina Ristoja, Publik: Gala suurim staar on siiani olnud Andrus Vaarik, kel õnnestub muudkui riideid vahetada. Maagiline!
Liina Ristoja, Publik: Aasta sportlik meelelahutaja on Tanel Padar, nominatsiooni said maratonikolmikud Liina, Leila ja Lily Luik ning samuti Ameerikamaal kuulsust kogunud kehaväänaja Vello Vaher.
Liina Ristoja, Publik: Keda näha! Vaheetteaste tegi staarisaate tšempion ja eurolaulik Jüri Pootsmann.
Liina Ristoja, Publik: Aasta parima filmi tiitli saab "Sangarid", nominentidena jäävad ajalukku "November" ja "Õnn tuleb magades". Auhinna andis üle Evelin Võigemast ja vastu võttis preemia Märt Pius. 
Liina Ristoja, Publik: "Väikesed hiiglased" saab preemia – vastu võtavad auhinna Ruudu produtsendid Triin Luhats ja Kaupo Karelson. Nomineeritud said veel "Prooviabielu" (mis sai saalist suure aplausi) ja "Suure tähe väike täht". 
Liina Ristoja, Publik: Milline on parim meelelahutussaade sel aastal? Jõekalda juba teab!
Liina Ristoja, Publik: Ja keda näeme laval - see on ju Laine! 
Liina Ristoja, Publik: Aasta parim teleseriaal on "Pilvede all". Auhinna andis üle Tanel Padar, kelle sõnul on seriaal, mis tema elus on kõige olulisemat rolli mänginud, hoopiski "Vaprad ja ilusad". Vot siis! Nominatsiooniga pidid leppima "ENSV" ja ”Papad Mammad".
Liina Ristoja, Publik: Aasta meesseriaalinäitlejaks kinnitati täna Raivo E. Tamm, saali metsikute ovatsioonide saatel. Auhinna andis üle imelaps Oliver “Väikestest hiiglastest”. “Suur tänu sulle, soovin sulle ilusat elu,” kõlasid Raivo sõnad noorele järeltulijale. Näitleja sõnas, et eluaegse nominendina on ta alati kõne välja mõelnud, kuid sel aastal mõtles, et pole enam mõtet ja siin ta lihtsalt on. Kandideerisid ka Argo Aadli ja Harry Kõrvits.
Liina Ristoja, Publik: Aasta teleseriaali naisnäitlejaks pärjati Piret Kalda. Olav Ehala andis tunnustuse üle, tehes nalja oma jutu üle. “Kroonika vahepeal kirjutab sellist jama,” selgitas ta. Kalda aga tõdes oma tänukõnes, et mõnikord hiilgab ka kassikuld. Väärikad ja humoorikad võitjad täna! Veel said, muuseas, nomineeritud Elisabet Reinsalu ja Rita Rätsepp.
Liina Ristoja, Publik: Muusikalise vahepalaga astus lavale Maia Vahtramäe, endine ja uus Põhja-Tallinna kollektiivi vokalist.
Liina Ristoja, Publik: Aasta meessaatejuhi auhinna sai Roald Johannson, kes auhinnast suisa kohkus ning embas Kristjan Jõekaldat, kes oma kauaagse tiitli üle pidi andma. Kandideerisid veel veteran Kristjan Jõekalda ja Märt Avandi.
Liina Ristoja, Publik: Aasta naissaatejuhiks pärjati Tuuli Roosma, kes pühendas oma võidu kõigile emadele ja palus kõigile enda omadele kalli teha. Auhinna andis üle "Pealtnägija" eestvedaja Mihkel Kärmas. Nomineeritud olid veel Anu Välba ja Katrin Lust.
Liina Ristoja, Publik: Harry Kõrvitsa nägu väljendab heakskiitu.
Liina Ristoja, Publik: Vaheetteaste Ivo Linnalt. Rahvas hullub! Oleks ikka pidanud euroviisule saatma?
Liina Ristoja, Publik: Aasta meesraadiohääleks tunnistati Allan Roosileht, preemiast jäid ilma Alari Kivisaar ja Rauno Märks.
Liina Ristoja, Publik: Aasta naisraadiohääl on Pille Minev! Auhinna andis üle Jaagup Kreem. Veel olid nomineeritud Power Hit Radio Brigitte Susanne Hunt ja SkyPlusi Maris Järva.
Liina Ristoja, Publik: Kõik nüüdseks lõppenud punase vaib patseering on jäädvustatud siia galeriisse:https://publik.delfi.ee/news/meelelahutusauhinnad2017/fotod-vaata-milline-kaunis-ja-kirev-seltskond-saabus-eesti-meelelahutusauhindade-gala-punasele-vaibale?id=78251034
Liina Ristoja, Publik: Gala hakkab ja kohe-kohe ja hakatakse pinget kasvatama. Otsepilti saalis toimuvast ei ole, sest TV3 näitab saadet alles pühapäeva õhtul, seega hoidke meie lugu lahti, kui jooksvad uudised huvitavad. Meil spioonid saalis!
Liina Ristoja, Publik: Mis oleks 60ndate pidu ilma uunikumideta?
Liina Ristoja, Publik: Diiva Eve Kivi – 60ndate ilu täielik ikoon.
Liina Ristoja, Publik: Kaunis Reet Linna, kes peaks 60ndaid veel päris hästi mäletama. 
Liina Ristoja, Publik: Anonymus partyensus.
Liina Ristoja, Publik: Ei pea saabuma limusiiniga, üldsegi mitte – linnaratturlus ruulib!
Liina Ristoja, Publik: Iga seltskonnapeo põhikunded Andri Maimets ja Reno Hekkonens ei jäta ju ometi head pidu vahele. Head prallet, poisid!
Liina Ristoja, Publik: Nele-Liis Vaiksoo võttis peiu kaasa.
Liina Ristoja, Publik: Uu-la-laa ladies!
Liina Ristoja, Publik: Aasta teleseriaali näitleja preemiale nomineeritud Raivo E. Tamm saabus uhkes üksinduses. Tänavu oli mehel eriliselt viljakas aasta meelelahutuses. Kas tuleb auhind ära?
Liina Ristoja, Publik: Perelisa ootel Rahulad astusid ka peolt läbi.
Liina Ristoja, Publik: Rahvalemmik Merlyn Uusküla.
Liina Ristoja, Publik: Ženja Fokin pani eriti uhked kabjad alla (Y)
Liina Ristoja, Publik: "Kuuuurija" Katrin Lust – kas täna on õnneõhtu? Aasta naissaatejuhi trofee on käeulatuses.
Liina Ristoja, Publik: Ja mõistagi teledaam Tuuli Roosma kaasa Arbo Tammiksaarega.
Liina Ristoja, Publik: Teleleedid Kaidi Klein ja Kirsti Timmer.
Liina Ristoja, Publik: Kristiina Heinmets-Aigo saabub võrratu soengu ja meigiga – huvitav, mis tal veel täpsemalt seljas on? Kohe näeme ka poosepilti.
Liina Ristoja, Publik: MyHitsi tiim.
Liina Ristoja, Publik: Hans H. Luik tütar Epuga.
Liina Ristoja, Publik: Staarkiropraktik Allan Oolo oma kaasaga võtsid vaevaks end ikka väga lustakalt üles lüüa.
Liina Ristoja, Publik: Kuuekümnendad rokivad!
Liina Ristoja, Publik: Naistelehe peatoimetaja Manona Paris on täna sõiduvees – 60ndad, mis on tänavune stiilikood, on vist täitsa tema teema. 
Liina Ristoja, Publik: Publikut esindavad tänasel galal meie kaunid reporterid Jaane Tomps ja Marianne Ubaleht. 
Liina Ristoja, Publik: Tere õhtust kõigile! Eesti aasta meelelahutajad saavad täna auhinnatud. Kindlasti on üheks selle aasta saagiks Oliver "Väikestest hiiglastest". TV3 noormeest intervjueerimas: