BLOGI JA FOTOD | "Eesti otsib superstaari" kolmandast finaalsaatest kukkus välja Anette Maria Rennit

 (84)

Eesti otsib superstaari“ kolmandas finaalsaates astusid võistlustulle kaheksa finalisti. Esimesest finaalsaatest langes välja Hele-Mai Mängel ning teine finaal jäi viimaseks Rauno Gutmanile. Võistlustulle olid jäänud kolm poissi ja viis tüdrukut — Anette Maria Rennit, Merilin Mälk, Sissi Nylia Benita, Helis Järvepere-Luik, Jennifer Marisse Cohen, Uudo Sepp, Jaagup Tuisk ja Carlos Ukareda. Seekord pidi saatest lahkuma Anette Maria Rennit.

EOS 2018 3. finaalsaade
https://twitter.com/liisrebane/status/988137145679347712
Kolmandast finaalsaatest peab lahkuma Anette Maria Rennit, jätkab Carlos Ukareda.
Saatesse jääb Helis Järvepere-Luik
Ohukolmnurgas on Helis Järvepere-Luik, Carlos Ukareda ja Anette Maria Rennit.
Anette Maria Rennit peab minema ohukolmnurka, Merilin Mälk jätkab saates. 
Jennifer Marisse Cohen jätkab saates.
Carlos Ukareda peab minema Helise kõrvale ohukolmnurka.
Sissi Nylia Benita sai piisavalt hääli ja pääseb järgmisesse vooru.
Uudo Sepp jätkab saates.
Helis Järvepere-Luik peab minema ohukolmnurka.
Jaagup Tuisk jätkab saates.
Kohe selgub, kes peab tänasest saatest lahkuma. 
Pea 1000 Publiku küsitluses osalejat leidis, et täna peaks saatest lahkuma Jaagup Tuisk (21 protsenti hääletajatest). 
Koit: "Mina tooks esile laulja, kes on saanud siin ülekohtuselt vähe tunnustust. See teine pool on natukene raskem pool, tänase puhul ütleks ma, et see on Jennifer."
Mart Normetile meeldis täna kõige rohkem Jennifer Marisse Cohen ja ka Carlos Ukareda, Koju saadaks Normet Helise ja Uudo.
Mihkel: "Täna oli parim Merilin. Keegi nii halb ei olnud, et ma ta kohe koju saadaks. Aga minu jaoks jäi kõige nõrgemaks Uudo."
Inese lemmik oli täna Merilin Mälk ning koju saadaks ta Jenniferi.
HÄÄLETUS ON LÕPPENUD!
Samal ajal käib ka Publiku Taukari tukahääletus, millele on oma vastuse andnud juba pea tuhat inimest. Rahvas on üsna tugevalt uue tuka vastu, lausa pooled vastajad leiavad, et ilma tukata Taukar oli etem. 
HÄÄLETAMINE ON ALANUD! Merilin Mälk – 900 73 01Uudo Sepp – 900 73 02Helis Järevepere- – 900 73 03Jennifer Marisse Cohen – 900 73 04Sissi Nylia Benita – 900 73 05Carlos Ukareda – 900 73 06Anette Maria Rennit – 900 73 07Jaagup Tuisk – 900 73 08 Kõnehind on 0.96 eur.
"Väga kenasti tulite sellest olukorrast välja. See on väga raske lugu, mida laulda. Ma tean, et te tegite seda madalamaks ka. Aga sa tulid sellest olukorrast suurepäraselt välja, väga hea esitus oli."
Mihkel: "Ühest küljest tahan sind tunnustada selle ürituse eest. Aga eks see lauljate elu olegi selline. Ma arvan, et see on sinu senimaani parim number. Aga, mul on väike probleem. Ma arvan, et sa üritad kõigile meeldida. Aga kõigile meeldida ei ole võimalik. Kui sa tõmbad jälle selle särava maski pähe, siis ma mõtlen, et äkki oled sa haavatav. Näita seda haavatavust."
Ines: "Kuna lugu on nii äge, siis see tõmbab igal juhul käima. See oli hea number, mulle meeldis."
Mart: "Jaagup, ma ütlen sulle ühe saladuse. Eurovision pole mitte laulude konkurss, vaid lauljate konkurss. Sinu võiks Eurovisionile saata kasvõi praegu!"
Jaagup Tuisk astub lavale viimasena, esitades Mans Zelmerlövi võiduloo“Heroes”.
Mihkel: "Fantastiline ja imeline laul. Ma saan umbes 1.39 autorikaitset selle eest. Ma pean Lennat Eesti ajaloo parimaks lauljaks. Sa täitsid selle laulu võib-olla teistsuguse sisuga. Mul oli seda huvitav kuulata. Sa tegid seda hästi."
Ines: "Mihkel, mina tahaksin kiita sind väga hea loo eest. Sinu esitus oli meeldiv, see lugu sobis sulle. Pikad noodid toimisid väga kenasti, aitäh!"
Koit: "Küll mul on hea Mardile öelda, et meie saates saame me tossu ja kleiti lubada. Sa oled hakanud mulle saade-saatelt aina enam meeldima. Mulle väga meeldis, sul oli väga kavalalt valitud pikad noodid. Loodame, et sul läheb täna hästi." 
Mart Normet: "Sinus on väga palju peidus. Minu jaoks jäi tänases esituses veidi peitu."
Mihkel: "Ma olen nõus Inesega, esimesed 50 sekundit olid imelised. Kui sa tulid seal kitarri tagant välja, siis tuli välja sinu ujedus. Seda laulu pole võimalik ujedana esitada. Pool meeldis ja pool ei meeldinud." 
Anette Maria Rennit astub lavale seitsmendana, esitades Lenna hittlugu “Mina jään”.
Koit: "Tundus, nagu ma oleks kuskil suvetuuril. Bänd mängib ja kõik bäkid käivad. Hea mõte oli kasutada seda kitarri. See on selline korralik Rootsi europopp. Kui ma olen näinud sinu esituses nii kifte muusikalisi numbreid. Okei, ma enam pikemalt ei räägi."
Mart Normet: "Siin ei ole üldse vaja deepilt rääkida. Plusspunkt selle eest, et tulid mugavustsoonist välja. Loogiline, et sinu repertuaaris on ka veidi mürtsukam lugu sees, olen rahul."
Ines: "Carlos, minul läksid suunurgad selle etteastega ülespoole. Etteaste algus oli jube hea. On näha, et kui kitarri kätte võtad tunned end mugavalt, aga niipea kui bänd mängima hakkab ehmatasid veidi ära."
Kuuendana astub võistlustulle Carlos Ukareda esitades Sahlene'i loo “Runaway”.
Koit: "Hästi kift mõte, teha oma õega selline number. Seda lugu oli mul väga huvitav kuulata. Ma olin aasta tagasi seal saalis, kui Salvador laulis seda lugu. Kui tema seda laulis, siis see voolas nagu vesi. Kui ma vaatan, mis täna puudu jäi, siis see, et mingid vaiksed kohad kadusid liiga ära ja mõned tugevad tulid liiga välja. See on väga raske lugu, mida sujuvalt laulda. Veidi oli sellist värelust, aga kena oli vaadata."
Mart Normet: "Isa jälgedes, ehk jah, sina võid Eurovisioni võita, aitäh!"
Mihkel: "Sinu ülesanne oli täna kõige keerulisem, sest sa oled nagu tiitlikaitsja. Sa lahendasid selle väga elegantselt, sul oleks siin väga hea laulda "Everybody-t". Sul on kõik õigused sellele laulule. Õnneks sa seda ei teinud. Kui kunagi sellist muusikat lasti, siis tähendas, et Breznev oli surnud. Sinu ülesanne oli täna väga raske, aga sa sooritasid selle väärikalt."
Ines: "Sinu muusikasse sisseelamisvõime on imetlusväärne. Laul on originaalis nii hingeliselt lauldud, et kartsin, kas saad ikka hakkama. Teie duett õega oli ilus."
Viiendana astub publiku ette Sissi Nylia Benita, kes esitab eelmise aasta Eurovisioni Salvadore Sobrali võiduloo “Amar pelos dois”.
Koit: "Mul on selles suhtes huvitav, et ma kuulan siin oma lemmikuid eurolaule ja näen ka neid, mis mulle väga vähe meeldivad. Mul on isiklik probleem selle lauluga, see terve laul käib viie noodi peal. Minu jaoks muutub see tüütuks."
https://twitter.com/maasikaga/status/988115268151988224
Mihkel Raud: "Ma olen nõus, et oli rõõm näha laval elavat inimest. See oli särtsakas, meeleolukas, tore ja igati vahva etteaste. Aitäh sulle."
Ines: "Sa tundsid ennast laval hästi, nägin, et nautisid seda. Mulle jäi midagi natukene puudu. Ehk mingi üllatusmoment, aga tore oli teid laval vaadata."
Mart Normet : "Jennifer, oled sa kindel, et Lena ei ole sinu õde? Sa valisid täpselt sellise laulu nagu pidid valima. See oli laul, mis hingas."
Jennifer Marisse Cohen esineb täna neljandana, esitades Saksamaad esindanud Lena võiduloo “Satellite”.
Mihkel: "Mulle küll meeldis. Minu arust oli absoluutselt suurepärane esitus. Võib-olla tõesti kuskil madalamas registris ujus natukene, aga ma ei tea, mida nad räägivad. Sa näed suurepärane välja, väga hea oli!" 
Ines : "Rõõm on kuulata, kuidas sinu kõrged noodid helisevad. Tahan näha rohkem enesekindlust. Vokaalselt on kõik olemas, edu sulle!"
Koit: "Te ikka täna armu ei anna. See on minu üks kõige lemmikumaid lugusid üldse. See ja Wursti lugu – need on tõelised power-ballaadid, mida laulda on täitsa pähkel. Refräänid olid sul super, kõik oli hästi. Salmid jäid aga ebakindlaks, sul ei ole madalalt sellist kindlust, mis kõrgelt refräänis. Aga suured tänud, väga äge oli."
Mart Normet: "Ma väga loodan, et sa pead siin saates veel kaua vastu, sest ainult nii saad sa üle oma kõige suuremast hirmust ja ainult nii saad sa oma enesekindlusemuredest üle. Ma hoian sulle väga pöialt, et sa peaksid lõpuni vastu!"
Kolmandana astub võistlustulle Helis Järevepere-Luik, esitades Venemaa lauljanna Polina Gagarina loo “Million Voices” .
Mihkel: "Kolm kohtunikku on vingunud su kallal, tahaks sulle midagi head öelda. Aga ma pean ühtima oma kolleegidega, see oli sinu üks nõrgemaid etteasteid. Kuidagi oli palju seda kraami, mida sa pidid suust välja ajama. Aga et lõpetada positiivse noodiga, siis muidu oli väga tore esitus."
Koit: "Väga huvitav on jälgida, mis lood olete te selles varamust välja valinud, mis läheks teie tüpaažiga kokku. Ma olen Inesega nõus, et see läks sinuga hästi kokku. Selline vaikselt kulgev lugu, natukene mustust kraapis mu kõrvu. Ma ei ole lõpuni fänn."
Mart Normet : "Kui me kohtusime nädala alguses, tuli välja, et see laul oli pikalt sinu lemmiklaul. See laul sobib sinu natuuriga kokku. Kuulasin silmad kinni, et kuulata kas oli rohkem Uudot või rohkem Fransi ja selgus, et tegid Fransi ikka veidi järgi."
Ines: "Uudo, tundus, et oled täna veidi närvis. Sinu laulumaneeris ja lavalises olekus tundsin veidi ärevust. Mis on tore on see, et sa teed kõik lood enda omaks. Sind on huvitav kuulata. Ma ei ole täna sinu fänn, aga õhkkond oli soe."
Teeme sotid selgeks! Kas tukaga või ilma?https://www.delfi.ee/article.php?id=81847669
Teisena läheb lavale südameid vallutama Uudo Sepp, kes esitab Rootsi popstaar Fransi loo “If I Were Sorry”.
https://twitter.com/KristiineLiis/status/988102414774521856
Koit Toome: "Noo Nöpsik. Mul on nii hea meel, et sa oled siia jõudnud. Sa oled nii tubli ja laulad nii hästi. See oli lihtsalt nii hea, sa näed superhea välja – tõeline superstaar. Sa olid nii kifti olemisega ja valitsesid seda lava!"
Mart Normet : "Merilin, kus nahktagi on?! Väga võimas ja hea algus sellele saatele. Kasuta ka kogu oma keha kui instrumenti, sest hääl ja see kuidas sa mõjud on juba täiesti suurepärane."
Mihkel Raud: "Ma olen väga meeldivalt üllatunud. Mulle meeldis, mida sa tegid. Sinu etteastes oli seda 007likku nüanssi. Härra Wursti looming pole väga minu teetass, aga sa said sellega väga hästi hakkama."
Ines: "Selline naine tuli täna sinu seest välja! Seda oli lust vaadata! Ma ei oska sulle mitte midagi ette heita, kõik toimis väga hästi!"
Lavale astub esimesena Merilin Mälk, kes esitab Conchita Wursti võiduloo “Rise Like A Phoenix”.
Stuudiobänd koos Kaire Vilgatsi ja Dagmar Ojaga laulis saate sissejuhatuseks Aviici mälestuseks laulu "Wake me up"
Mart Normet pakkus välja, et aastal 2036 võiks Eurovisionil Eestit esindada Ines, Mihkel Raud ja Koit Toome. 
Kui Raud oleks teadnud, et aastal 2012 läheb Lepland  Eesti Laulul ette Lennast, oleks ta juba superstaarisaates Oti ära küpsetanud. 
Koit Toome võrdleb Taukari soengut enda soenguga ajal, mil ta laulis veel "Mere lapsi"
Ines sõnab, et ei pea end suureks Eurovisioni fänniks, kuid elab iga aasta kaasa eesti võistlejatele. 
Eesti otsib superstaari kolmas finaalsaade algas.
Täna kõlavad järgmised laulud :Anette Maria Rennit – Lenna “Mina jään”  Helis Järevepere-Luik – Polina Gagarina “Million Voices”  Jennifer Marisse Cohen – Lena “Satellite”  Merilin Mälk – Conchita Wurst “Rise Like A Phoenix”  Sissi Nylia Benita – Salvadore Sobral “Amar pelos dois” (inglise keeles)  Carlos Ukareda – Sahlene “Runaway”  Jaagup Tuisk – Mans Zelmerlöv “Heroes”  Uudo Sepp – Frans “If I Were Sorry” 
Stuudiopublik on juba sisse lastud ja stuudio on ärevust täis. Saate alguseni on jäänud 20 minutit.
Eetris on superstaarisaate eelsaade, mis annab ülevaate straarihakatiste tegemistest sellel nädalal! 
https://publik.delfi.ee/news/superstaar/eesti-otsib-superstaari-eurolaulude-voorus-lauldakse-surematuid-hitte-kulaliskohtuniku-toolile-istub-mart-normet?id=81810949
Kolmandana astub võistlustulle Helis Järevepere-Luik, esitades Venemaa lauljanna Polina Gagarina loo “Million Voices” .