BLOGI JA FOTOD | Palju õnne! "Eesti otsib superstaari" 7. hooaja võitjaks pärjati Uudo Sepp

 (441)

Täna õhtul selgus Saku suurhallis toimunud superfinaalis "Eesti otsib superstaari" järjekordne võitja. Staaritiitli nimel võistlesid Sissi Nylia Benita ja Uudo Sepp, kellest viimane ka staarisaate 7. hooaja võitjaks pärjati.

Finaalsaates pidid superfinalistid esitama kolm lugu. Kõigepealt tuli esitamisele nende enda valitud paremini esitatud lugu senistes saadetes. Uudo Sepp valis selleks looks Kings of Leoni megahiti "Sex on fire" ning Sissi Nylia Benita Fall Out Boy loo "Centuries".

Singliloona tuleb esitusele Uudole ja Sissile kirjutatud pala "Võitmatu", mida kuulis esmaettekandena just finaalsaates.

Oma niiöelda suure loona esitas Uudo Sepp Tom Petty loo "Free fallin" ning Sissi Nylia Benita Keala Settle'i loo "This is me".

"Eesti otsib superstaari" superfinaal 3.06
Merje Merdik: Värsked emotsioonid uudolt! https://kroonika.delfi.ee/news/superstaar/video-uudo-sepp-parast-superstaariks-kuulutamist-tahan-anda-vastu-endast-nuud-neile-kes-olid-mu-poolt-sel-ajal?id=82532297
Merje Merdik: See on küll üks uhke perepilt, mis kaminasimsile kauaks jääb! Palju õnne ka Uudo imelisele perele: nende toeta poleks see kõik õnnestunud!
Jaane Tomps: https://www.facebook.com/taavi.peterson.7/posts/10156607841611800&width=500
Jaane Tomps: https://www.facebook.com/delfi.ee/videos/10156322805559318/&show_text=1&width=560
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raua ennustus esimeses saates oli täpne! "Nagu piduriteta rong," ütles Mihkel ja tal oli õigus. Uudo Sepp põrutas kollase kaardi voorust superfinaali ja sealt saate võitjaks. Palju õnne!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Uudo Sepp on Eesti uus superstaar!!!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ka meie poll on äärmiselt tasavägine. Kellest saab järgmine superstaar?
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/jjyrgenadamson/status/1003359197227114497
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/ajtack/status/1003359388873232384
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/jjyrgenadamson/status/1003360043067166720
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koit: "Ma vaatan ja imestan, kuidas Mihkel vana kalana vingerdas küsimusest eemale, see oli muljetavaldav! On olnud kihv jälgida, kui kirglikult Eesti publik teile kaasa elab. Meie oleme Inesega laua taga kollanokad ja esimest aastat elame kaasa. See on olnud väga vinge hooaeg. Isegi mu tuttavad heliloojad on öelnud, et võitja on 50/50! Kes minuarust mulle rohkem meeldis, siis minu süda ütleb Uudo, minu pea ütleb Sissi!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ines: "Mul on teie mõlema kohta kiidusõnu ja te olete mu südame küljes kinni. Olen veendunud, et teil mõlemil on Eesti muusikas hiilgav tulevik. Kui ühel muusikul on soov endast jälg jätta, on see tema enda kokkuvõtmise asi. Ma loodan, et te ei valmista mulle pettumust."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Veel tahan rääkida ühest inimesest, see oled sina Taukar. Meil on olnud imeline võimalus kõik need nädalad vaadata sind ja õppida saate juhtimist. Aitäh sulle!" tänas Raud ka saatejuhti.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kes on kohtunike isiklik lemmik? Mihkel Raud: "Tahan juhtida tähelepanu ühele tähtsale asjale. On terve suur hulk inimesi, kellele selles saates pole aplodeeritud. Neid on 150, need on inimesed, kes on aidanud selle saate meieni tuua. Nad on teinud ränka tööd, et kõik saaksid oma numbreid sooritada. Inimesed alustades bussijuhtidest, assistentidest, grimmeerijatest kuni produtsentideni välja. Teeme neile ühe suure aplausi!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Hääletus on lõppenud! Loetud minutite pärast selgub võitja!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/kriss89/status/1003358120784154625
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd astuvad ühislauluga lavale kõik "Eesti otsib superstaari" seitsmenda hooaja finalistid!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Tuleb tõdeda, et pinge Saku suurhalli saalis on nii laes kui vähegi võimalik. Mina hääletasin nii Uudo kui Sissi poolt kaks korda. Kõned läksid läbi vaevaliselt ja aeglaselt, mis näitab, et inimesed hääletavad pöörases mahus!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/taettaeeee/status/1003353343203389441
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Laval on ka Jüri Pootsmann ja hiljuti Universaliga lepingu allkirjastanud Elina Born!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/NelsonJanek/status/1003351685505454080
Marianne Ubaleht, Toimetaja: HÄÄLETUS ALGAB NÜÜD! UUDO SEPP 900 73 01 SISSI NYLIA BENITA 900 73 02
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Ma pole enam Dave Benton, ma olen nüüd Sissi isa," ütles Dave intervjuus!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel: "Nonii, Sissi. Ma räägin sinuga kaamerate ees päris kindlast viimast korda. Ja tahan seda teha mõttega, mille laenan su õelt. Aitäh, et ma saan olla sinu fänn!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koit: "Sissi... Oi jah. Mõtlesin, et nüüd on see hooaeg siis läbi ja... Kui mina isana istuksin saalis ja minu tütar niimoodi Saku suurhalli laval rokiks, siis ma oleksin maailma kõige uhkem isa. See on huvitav, et sa lõpetasid keskkooli ja igas taktis oli valu ja elukogemus... Uskumatu, et nii noorelt on see sul olemas. Sul vahepeal mingi noot katkeb, ma tunnen, et sa elad seda 100% läbi. Seda on nii vinge vaadata!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ines: "See on nii veenev ja nii hea, mida sa oled meile kinkinud siin."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Sissi elas oma viimasesse laulu niivõrd sisse, et viimaste fraaside ajal võitles pisaratega. Saalis on publik hullumas! 
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Vahepeal jõudis laulda ka Carlos Ukareda!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd astub lavale Sissi Nylia Benita oma tänaõhtuse viimase looga. Keala Settle'i lugu "This is me"https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=215867
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ja samuti ka Merilin Mälk!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Reklaamipausi ajal astub lavale Helis Järvepere-Luik!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/Sandra58810883/status/1003344776358498304
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koit: "Kihvt on vaadata, et sul hääl on lahti, ülemised noodid kannavad ja kui on vaja virutada, tuleb täie paueriga. See oli tänase õhtu kõige olulisem laul, tõmbab sinu hooajale joone alla. Ma väga austan sind selle valiku eest. Temperatuur on kruvitud lakke!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Ma kiidan sind lauluvaliku eest. Mulle meeldis see, et see oli küll suur lava, aga selleks, et see ära täita, ei pea ringi hüppama ja võib ka lihtsalt laulu ära laulda. See toimis," sõnas Ines.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel: "Ma näen rõõmuga, kuidas te perekonnas mõtlete strateegiliselt ja juba valmistate ette järgmist staarisaate osalejat!" Mihkel vihjas selle lausega Uudo kelmikale juuksesasimisele tšellistiga, kes on tema väikevend.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Rahvas saalis on tõusnud püsti, inimesed on pöörased! Uudoga oli laval tema vend koos keelpillikvintetiga. Vennaraas mängis tšellot!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Laval on Uudo Sepp oma tänaõhtuse viimase looga. Selleks on Tom Petty "Free Fallin'" https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=215865
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Laval on Getter Jaani oma uue singliga "Chasing trouble"!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Rein Rannapi lapselaps Fernanda on võrdselt Uudo Sepa ja Sissi Nylia fänn!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Pausi ajal hüppab lavale Jaagup Tuisk!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Rein Rannapi sõnul on Mihkel Raud justkui sündinud talendisaate kohtunik. Niisamuti kiitis ta Inese ja Koidu sõnasoravust.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/triinkd/status/1003338758136238080
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koit sõnas, et tegelikult oli helistikuga nihverdamisi küll. "Sa vaatasid vist Uudo silmi, Ines," itsitas Koit.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ines: "Oli väga tore näha, et Sissil saab tulevikus meestega duettel iihtne laulda olema, helistikku muutma ei pea."
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel: "Te kumbki kannate endas ühte eestlusele olulist tunnust: üheltpoolt loodusläheduslik tagasihoidlikkus ja teiselt poolt maailmavallutamine. Lauljatega, nagu teie, noored sõbrad, on meil Eestis kõik hästi!"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Koit: "Tunduvalt raskem on laulda uut kui mõnda olemasolevat lugu. Te tõestasite, et saate sellega suurepäraselt hakkama. Ütleksin tele ühed ilusad sõnad, mis öeldi mulle ja Maarjale: "Te mõjute laval väga turvaliselt. Nagu Ivo ja Reet omal ajal!""
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/okasmarta/status/1003337905098633216
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd laulavad Uudo ja Sissi Universali poolt tellitud singlit "Võitmatu"https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=215863
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Laval on Liis Lemsalu ja Ott Lepland looga "Süda taob"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Niisamuti esines Anette-Maria Rennit!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/meosepoiss/status/1003332607034253318
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd astub reklaamipausi ajal lavale Jennifer Marisse Cohen!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Uus asi, mis ma sinu juures nägin, mida ma varem ei ole näinud. Aga see, et sul loost väljatulek võttis hetk aega, näitab kui enda omaks sa lood võtad. Sa oled küll mega, aga sa oled ka giga!" kiidab Mihkel.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Kui sa seda stuudios laulsid, oli mul tunne nagu staadionikontserdil, nüüd oled sa siin," sõnas Koit.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Sissi silmis on liigutuspisarad, ta tänab rahvast laval. "See aplaus näitab, kui hästi sa siia suurhalli lavale sobid," sõnas Ines Sissile. "Sa oled olnud kõige stabiilsem, tugevam ja enesekindlam, küpsem esineja," lisas Ines.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Ka Sissi jaoks ei taha ovatsioonid saalis lõppeda!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Laval on Sissi Nylia Benita Fall Out Boy looga "Centuries"https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=215861
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Pärast Uudo esinemist oli saalis seitsme hooaja kõige pikem aplaus!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Mihkel Raua sõnul oli Uudot laval äge vaadata, kui kaugele ta jõudnud on.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Ma olen endiselt seda meelt, et sa oled eriline karakter," tõdes Koit.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: "Ma loodan, et sind ootab ees ilus tulevik," sõnas Ines Uudole.
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Aplaus saalis ei taha vaibuda, läheb tükk aega enne kui kohtunikud üldse sõna saavad!https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=215859
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kuniks televaatajad reklaami näevad, toimub suurhalli laval meeletu šõu. Laval on nii Liis Lemsalu, Ott Lepland ning muidugi ka Power Hit Radio saatejuhid Brigitte Susanne Hunt, Andres Aljaste ning Andres Puusepp! Lisaks tegi trikke Eesti parim slackliner!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Esimesena astub lavale Uudo Sepp ning ta esitab Kings of Leoni megahiti "Sex on fire"
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Saade algas nüüd! Laval on ka eelnevate saadete võitjad ja teisedki, kes ehk võitu koju ei toonud, aga on sellegipoolest edukad Eesti muusikamaastikul!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/raketilehm/status/1003321841409232897
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://twitter.com/siil_rebane/status/1003321751886090241
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Viimased vabad hetked veel lava tagant! Uudo ja Sissi on valmis! https://www.instagram.com/p/BjkWpOBlv_9/?taken-by=ubakass
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Nüüd laulab Rauno Gutman!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Veel enne otseülekannet astus lavale esimesena finaalsaadetest välja langenud Hele-Mai Mängel!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Publikusoojendaja küsis saalis kaks küsimust. Kas võidab Uudo? Kas võidab Sissi? Aplaus oli praegu Sissi poolt!
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://kroonika.delfi.ee/news/superstaar/otsefotod-esimesed-fannid-kohal-vaata-kes-on-kogunenud-saku-suurhallis-toimuvale-staarisaate-vingele-finaalsoule?id=82530301
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Staarisaate peaproov saab peagi läbi, kell 18.45 avatakse suurhalli uksed fännidele. :)
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Superfinaalis esinevad ka kõik 10 finalisti. :)
Marianne Ubaleht, Toimetaja: https://kroonika.delfi.ee/news/superstaar/superstaarisaate-kunagine-kohtunik-heidy-purga-lauljate-tase-on-ajaga-muutunud?id=82266329
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kes peaks saate võitma? Anna oma hääl siin! https://kroonika.delfi.ee/news/superstaar/haaleta-kes-peaks-voitma-tana-ohtul-saate-eesti-otsib-superstaari?id=82528385
Marianne Ubaleht, Toimetaja: Kes tahab näha, missugune näeb välja Sissi ja Uudo teekond superstaarisaate lavale? Vaata siit järele! https://kroonika.delfi.ee/news/superstaar/video-superfinaal-juba-tana-ohtul-vaata-mis-toimub-suure-voistluse-eel-lava-taga?id=82529673