BLOGI JA FOTOD | Superstaarisaates esitati võimsaid ballaade, välja langes Jennifer Marisse Cohen

 (128)

"Eesti otsib superstaari" neljandas finaalsaates võistlesid seitse finalisti. Esimesest finaalsaatest langes välja Hele-Mai Mängel, teisest finaalsaatest Rauno Gutman ja kolmandast Anette Maria Rennit. Seekordne saade jäi viimaseks Jennifer Marisse Cohenile.

Võistlustulle oli jäänud vaid kolm poissi ja neli tüdrukut – Merilin Mälk, Sissi Nylia Benita, Helis Järvepere-Luik, Jennifer Marisse Cohen, Uudo Sepp, Jaagup Tuisk ja Carlos Ukareda.

Seotud lood:

Loe kohtunike teravaid kommentaare blogist!

EOS 2018 4. finaalsaade
Saatest langeb täna välja Jennifer Marisse Cohen.
Saates jätkab laulmist Jaagup Tuisk.
Kindlalt pääseb järgmisesse vooru Merilin Mälk, ohukolmnurka astub Jaagup Tuisk.
Jennifer Marisse Cohen astub Helise kõrvale ohukolmnurka.
Carlos Ukareda sai piisavalt hääli ja tema tee saates jätkub!
Helis Järvepere-Luik peab astuma ohukolmnurka.
Publiku lugejad arvavad, et saatest lahkub Jennifer Marisse Cohen, tema järel saab vähim hääli Helis Järvepere-Luik. Ohukolmnurka pakuvad lugejad veel ka Carlost.
Märt Avandi arvab, et saatest lahkub Carlos Ukareda.
Nii Koit kui Ines arvavad, et saatest lahkub Carlos.
Mihkel arvab, et kõige paremini laulis Sissi ja loodab temaga finaalis kohtuda. Kõige nõrgem oli tema jaoks Carlos.
HÄÄLETUS ON LÕPPENUD!
Helis Järvepere-Luik - 900 73 01Carlos Ukareda - 900 73 02Sissi Nylia Benita  - 900 73 03Uudo Sepp - 900 73 04Jennifer Marisse Cohen - 900 73 05Jaagup Tuisk - 900 73 06Merilin Mälk - 900 73 07
Hääletamine käib, stuudios on kõigil telefonid pihus ja nobedad näpud valivad numbreid. 
Uudost: saab uus superstaar. Pange mu sõnu tähele!!!!
Merilin: Mälk võidab selle hooaja!
S.: Uuudo, Uudo!!!! Minu lemmik algusest peale.
Eda-Ines Etti: "Su vokaalsed võimed on väga suured. Mul oli seda esitust kuulates siin laua taga see, et ma ei saanud seda emotsionaalset laksu. Võib-olla seda lugu peaks rohkem sisemiselt läbi elama, just rohkem emotsioone tahan saada sinult järgmistes saadetes, kui sa jääma peaks. Aga ma usun, et sa jääd."
Mihkel: "Ei olnud viga. Üks huvitav tahk ilmnes sinust, sa mõjud sportlikult ja tummise ja tõsise tükina. Kui jalutad, siis on jalutatud ja mul tõmbas see sportlik aspekt silmanurga märjaks. Tuleb nõustuda kolleegidega, et registreid mängeldes vahetad. Väga hea sooritus, ütleme niimoodi!"
Märt Avandi: "Jaa, I'm gonna love you absolutely. Sa vahetad registreid mängleva kergusega ja seda on nii mõnus kuulata. Sa oled super laulja!"
Koit Toome: "On sul ikka kõri! Nüüd ma sain täna küll oma laksu kätte. Ja sa ei väsinud ära ka lõpuks. Kui sa sellise looga saad maha, Eestis ei ole vast naislauljat, kes selle loo ära laulaks. See oli mega. See oli super. Ma loodan, et sa püsid siin edasi!" 
Viimasena astub lavale Merilin Mälk, kes laulab filmist "Dreamgirls" tuntuks saanud Jennifer Hudsoni lugu “And I Am Telling You I’m Not Going”.
Mihkel Raud: "Mulle meeldib sinu esinemisi vaadates mängida "Ja mis siis" mängu. Jaagup laulab, ja mis siis. Tal on ilus hääl, ja mis siis. Siis ta meeldib inimestele, ja mis siis. Siis on Inesel hea tuju, ja mis siis. Siis ta ei söö juustuvõileiba minu eest ära, nii et mul on mingi isiklik kasu sees! Aitäh!"
Koit Toome: "Väga huvitava harmooniaga lugu, ma kuulasin kohe huviga. Aga kohati oli mingit mustust. Neid falsetikohti oli siin palju, siis oli, et kas tuleb või ei tule. Aga üldmulje oli hea, see oli üks sinu parimaid esinemisi."
Märt Avandi: "Tahtsin öelda sama, mida ütles Ines. Kompliment sinu klaverimängu oskusele. Sa oled väga hea välimusega poiss ja sul on kõik nõksud selged, oskad õigel hetkel naeratada. Aga mida rohkem sa need ära unustad, seda huvitavam sa oled. Need nõksud jäta hilisemaks, kui sa oled vana ja kole. Sa oled niisamagi huvitav!"
Ines: "Jaagup, issakene! See oli sinu parim esitus! Mul oli nii hea meel, et nägin seda Jaagupit, keda nägin esimesel castingul. Mul on nii hea meel, et sa tegid sellise etteaste. Sa ei naeratanud koguaeg ja see mõjus hästi. Vokaalses mõttes olid mõned vead, aga samas mõned kohad olid väga ilusad." 
Tundub,: et saarlane pani isegi Dolly Partonile silmad pähe!
Jaagup Tuisk laulab James Bondi tunnusloo “Writings on the Wall”, mille originaalesitajaks on Sam Smith!
Koit: "Mulle väga meeldis, üldpilt oli väga kift. Kui nokkida, siis täislikkusest jäi puudu see, et su häälest oli kuulda natukene värinat. Üldmulje oli aga väga hea, kaunis tämber."
Märt Avandi: "Minu jaoks on see lugu üsna isiklik ja oluline lugu. Mind on seetõttu üsna keeruline selle looga ära osta. Ma tahan seda emotsiooni sealt kätte saada ja minusugusele on seda raske teha. Mina olin küll müüdud ja ma sain selle emotsiooni sealt küll kätte täna."
Ines: "Jennifer, see oli ilmselt üks keerulisemaid laule siin saates sinu jaoks. See õnnestus sul hästi, need pikad ja kõrged noodid eriti. Ja sinu armas vibrato, mis siia väga sobis. Selline sümpaatne oli see esinemine, mulle meedis."
Mihkel Raud: "Ma pean sind tunnustama juba mitmendat saadet järjest, sest tänu sinule kuulen ma lugusid, mida ma ka varem olen kuulnud. Mulle meeldib, et sa vaatad ajas tagasi ja selle eest tuleb võib-olla su isa tänada, kelle plaadikogu oled sa uurinud. Mulle tekkis jõuluseos ja mulle meeldib seda lugu jõulude ajal kuulata. Aga vaatad aknast välja ja enam-vähem klapib. Mulle jättis toreda ja sumeda novembriõhtu mulje ja ma väga tänan sind selle eest."
Jennifer Marisse Cohen laulab loo “Over the rainbow"
Koit: "Ma tegin ka suured silmad, kui su loovalikut nägin. Aga sa teed need lood ikka enda omaks. Mul on kogu elu siirad inimesed meeldinud, ma hoian sulle siin saates pöialt. Väga äge oli, mulle meeldis." 
Mihkel Raud: "Kui ma kuulsin, et sa selle loo oled valinud, kartsin, et pean kutsuma päästeameti ja tellima psühhobrigaadi, sest sa oled hulluks läinud. Teine mõte oli see, et helistada kultuuriminstrile ja uurida, kas saab seda lugu ära keelata. Aga sa laulsid selle loo ära ja USA pole meile veel sõda kuulutanud. Ega sa Whitney või Dolly pole ja ega mina pole ka mingi Simon Cowell. Oli tore ja näeme järgmine nädal jälle!"
Ines: "Täitsa huvitav oli, sa tegid selle laulu täitsa omamoodi. Sul on täitsa omamoodi stiil, kuidas sa laulmisesse suhtud. Mõned kohad olid sellised kahtlased, aga muidu oli hea esinemine."
Märt Avandi: "Oh Uudo, sellise loovaliku peale võid tulla ainult sina. Mihkel ütles, et ta kahtlustab, et sa tead, et milline sa välja näed ja kui hea laulja sa oled. Aga ma usun, et sa oled puhas ja siiras. Ma leian, et see Mihkli märkus võiks sulle meelde jääda. Sellega ei tohi mängima hakata. See on libe jää. Praegune etteaste oli omanäoline, ma juba peaaegu lõpuni uskusin sind. Loomulikult ei meenutanud sa kuidagi Whitneyt. Aga teadupärast on seda alguses laulnud Dolly Parton ja sinu vibrato on natukene sarnane temale. Tervikuna oli see omanäoline ja sellist laulu teha omanäoliseks, seda suudad ainult sina. Uhke ja musikaalne oled sa tõesti."
Uudo Sepp astub lavale neljandana ning esitab Whitney Houstoni loo "I Will Always Love You”
Ines: "Kõik asjad on juba öeldud, ma olen oma kolleegidega nõus, ma olin esimesest hetkest kui sulavõi. See lugu oli väga sinulik ja sobis sulle. Eriti hea on madalalt sul. See oli tõesti väga hea." 
Mihkel Raud: "Mul on sel kevadel kaks õudusunenägu. Üks neist sai tõeks eelmisel nädalal, kui välja kukkus Anette Maria Rennit ja teine on see, et sina kukud ükskord välja. Sellepärast ma räägin sinuga nagu viimast korda. Sa oled oma konkurentidest valgusaastate kaugusel. Sul on kohalolek, sa ei pea selleks võimlema. Sa valitsed seda lava ja täidad selle. Sa oled absoluutselt peajagu üle kõigist teistest. Mis puudutab noorte kolleegide vingumist, siis ära seda südamesse võta. See on vanemate inimeste laul ja neile meeldibki kui kulminatsioon ei hakka kriiskama. Mulle väga meeldis, Sissi. On olnud au sinu esinemisi kuulata."
"Ma võin lisada, et see oli fantastiliselt suurepärane etteaste," segas Mihkel Raud Inese kommentaarile vahele.
Koit: "Väga elegantne number, sind oli väga kift jälgida. Sinu pealt on paljudel artistidel palju õppida, eriti su lavalisest olekust. Laulust rääkides, natukene jäi üheplaaniliseks. Oleks tahtnud rohkem erinevaid värve, et lihtsalt oleks huvitavam. Aga igatahes, kift lugu ja väga kena. 
Märt Avandi: "Minu sa võrgutasid ära juba enne kui sa laulma hakkasid. See oli väga veenev. Sa oled siin kuidagi vanem kui sa tegelikult oled, see paistab välja ja on väga küps. Ma olen nõus Koiduga, et sa oleksid võinud loo detailsemalt läbi mõelda, laul kasvas ja läks ja jäi kuhugi pidama. Aitäh."
Kolmandana astub lavale Sissi Nylia Benita Etta James'i looga "At last".
https://twitter.com/Rauntzik1/status/990647218121138177
Mihkel Raud: "Täna sa lendad, kulla mees, midagi pole teha. Loid, kehv esitus, kahju. Aga hea asi on see, saad sa harjutada seda, mida Jaanus Rohumaa ütles, sirge seljaga lavalt ära minemist."
Märt Avandi: "Paratamatult kumiseb meil Tyleri versioon kõrvus ja pole võimalik tegelikult võrrelda. Ja tal on nii suur suu, et šampuse pudeli põhi mahub talle suhu ära! Aga ma imetlen su külma närvi, sa oled 17-aastane, sellel ajal mängisin mina poistega peitust. Sa oled musikaalne mees ja saad ju aru, kui raske loo sa valisid ja sa vedasid selle lõpuni välja."
Koit: "Ma olen nõus Inesega. See on megaraske laul, mida laulda. Ma nägin, et sa pingutasid, kuid paraku jäi see lugu liiga raskeks ampsuks. Jah. Jah. Raske ülesanne oli sul."
Ines: "See on suur ja raske lugu, kuid täna jäi see lugu liiga suureks. Oli palju ebalevaid kohti."
Kell 20.36 arvavad Publiku lugejad, et välja langeb Jennifer Marisse Cohen. Aga kes tegelikult koju läheb, selgub kell 22.15!
Carlos Ukareda astub nüüd lavale ja laulab legendaarset Aerosmithi pala “I Don’t Wanna Miss a Thing”
Helisev Helis: Helis on tõepoolest superstaar. Üllatas täna täielikult ja eelmise nädala veidi nõrk esitus on justkui peoga pühitud!
Koit Toome: "On ikka häid laule kirjutatud. See on üks võimsamaid power-ballaade. Mind see pateetika pole selle laulu juures härinud. Alguses olid sa sellise mureliku olekuga. Kartsin, et sa ei lasegi minna sellel, aga lõpuks lasid ikka minna. Natukene on küsimus nende madalate nootidega. Aga nagu sa üles liigud, on super. Peaksid oma mada registriga veidi tööd tegema."
Eda-Ines Etti: "Nii hea on näha, kui noor inimene järjest areneb. Sa oled selle nädalaga suure hüppe teinud ja enesekindlust juurde võitnud.  Lihtsalt oli fantastiline kuulata sinu kõrgeid noote. Natukene jäi ideaalsusest puudu." 
Märt Avandi: "Helis, sa näid olevat perfektsionist ja see vahepeal pärsib sind. Kui ma vaatasin su silmi, siis seal oli ülim keskendumine. Sa otsid seda maksimalismi ja kardad mingisuguste nootide pärast. Mul on see tunne tuttav, aga mina peangi kartma, sina ei pea. Super!"
Mihkel Raud: "Nonii, Helis, me hakkame finaalidega poole peale jõudma, panused tõusevad, kohtunikud muutuvad nõudlikumaks. Selle loo mure on olnud see, et ta on minu jaoks pateetiline. Sina suutsid pateetika välja visata ja järgi jäi fantastiline esitus. Täna sa minu jaoks kinnitasid, et ma olen suht ebakompetentne inimene lauljaid hindama, sest esimeses, kollase kaardi voorus ütlesin ma, et sa ei sobi meie saatesse. Tuleb välja, et sobid küll."
Esimesena astub lavale Helis Järvepere-Luik looga “Earth Song”, mille originaalesitaja on Michael Jackson
Tänane külaliskohtunik on Märt Avandi, kes on kusjuures ka ise väga kauni lauluhäälega mees. "Peab ütlema, et see on väga hea tubane töö," sõnas Avandi.
Meie tänased tibukesed on valmis, ootavad roosas greenroomis ja ootusärevus on küllaltki tuntav!
Head lugejad, staarisaade algab taas! Kes teie arust täna välja langeb? Andke sellest teada meie küsitluses.
Peagi saame ka teada, kas Taukar on jäänud uuele soengule kindlaks. Eelmise nädala Publiku rahvahääletus, kus osales pea 10 000 inimest kinnitas, et soeng tekitab vastakaid reaktsioone. 
Eetris on superstaarisaate eelsaade, mis annab ülevaate staarihakatiste tegemistest sellel nädalal! 
Stuudios juba valmistutakse saateks!Vaata saadet ja kasuta Twitteris teemaviidet #superstaar2018  - parimad säutsud on näha ka otseblogis!https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=213765
Täna tulevad esitusele järgmised laulud: Helis Järevepere-Luik – “Earth Song” Michael JacksonJennifer Marisse Cohen – “Aita mööda saata öö” Ivo LinnaMerilin Mälk – “And I Am Telling You I’m Not Going” Jennifer HudsonSissi Nylia Benita – “At Last” Etta JamesCarlos Ukareda – “I Don’t Wanna Miss a Thing” AerosmithJaagup Tuisk – “Writings on the Wall” Sam SmithUudo Sepp – "I Will Always Love You” Whitney Houston