BLOGI ja FOTOD | Uues kuues näosaate võitis Madis Arro! Loe ja vaata, mis toimus ägedas finaalis!

 (130)
Arro annetab pool võidurahast heategevusele!

TV3 selle sügise suurprojekti "Su nägu kõlab varsti tuttavalt" võitjaks krooniti Madis Arro, kes viis kaasa uhke tiitli ja 10 000-eurose auhinnaraha. Kontserdile järgnenud pressikonverentsil teatas Arro, et annetab pool võidusummast heategevusele.

Vaata, milline elevus oli grimmiruumis saate eel:

Kaheksa finalisti rõõmustasid vaatajaid järgmiste etteastetega:

Eleryn Tiit: Polina Gagarina „A Million Voices“;
Marianne Leibur: Vanessa Williams „Save the Best for Last“;
Freddy Tomingas: Rod Stewart „Da Ya Think I’m Sexy”;
Karmo Nigula: Paradoks „Ära möödu must lähedalt”;
Madis Arro: Elaine Paige „Memory” ja Jose Carreras „Memories”;
Mihkel Tikerpalu: Sam Smith „How Do You Sleep”;
Norman Salumäe: The Animals „House of the Rising Sun”;
Tanel Laidna: Bon Jovi „You Give Love a Bad Name”

Kroonika palus osalistel näidata, milleks nad võidu nimel valmis on! Vaata siit:

Lisaks finalistidele naerutasid rahvast teisedki sel hooajal saates osalenud võistlejad, kes olid ette valmistanud mitmeid üllatusetteasteid.

Seotud lood:

Loe terve õhtu sündmusi Kroonika põnevast blogist ning vaata kõiki etteasteid SIIT:

"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" finaal
Merje Merdik: TV3 programmijuht Raimo Kummer sõnas, et täna on vara öelda, kas saade jätkub samas või mõnes muus kuues, ent rahul on kanal seekordse suursaate vaadatavusega igatahes.
Merje Merdik: Madis Arro sõnul annetavad nad perega poole võidurahast ära, sest näosaadet on alati ka heategevus saatnud. Teise poole raha eest viib Madis oma naise ja kolm last reisile. Ta tunnistas, et härduspisarad tikkusid laval silmisse ja kõik senised pingitused on olnud seda väärt.
Vaataja: Võitis õige inimene: Madis peab tänama Tanjat, kes ta saatesse jättis, oleks peaaegu välja langenud (nõukaaegse pioneeri lauluga). Tanja tunneb talendid ära :)
Merje Merdik: PALJU ÕNNE!
Merje Merdik: Peagi leiate siit ka Madise võiduemotsioonid! Siirdun neid nüüd jahtima!
Merje Merdik: Ja võitja on: MADIS ARRO!
Merje Merdik: Hääletus on lõppenud ja loetud minutite pärast selgub võitja!
Merje Merdik: Kallid lugejad, mida tahaksite superfinalistidelt teada? Postitage oma küsimused ja need saavad ka küsitud!
Merje Merdik: Millised naised! Ehk pidanuks kõik ikka finaalis osalema!
Merje Merdik: Kes kroonitakse võitjaks? Peagi selgub! Keskmine pouiss saab igatahes suurepärase saatejuhtimise eest auhinna!
Merje Merdik: Superfinaalis on: Madis Arro! Kellega koos? Selgub kohe!
Merje Merdik: Teine superfinalist on: Eleryn Tiit!
Merje Merdik: Nonii! On aeg, mil selgub, kes pääsevad teise hääletusvooru!
Merje Merdik: TV3 Play ertiauhinna sai Eleryn Tiit!
Merje Merdik: Jäi midagi nägemata? Kiika siis siia, kus kõik finaalietteasted koos. https://kroonika.delfi.ee/news/naosaade/vaata-koiki-poppi-pulli-ja-sukapuksirokki-just-selliste-muusikaliste-teoste-saatel-kulges-tanavune-naosaate-finaal?id=88386289
anne: Mul kahju, et Pelle lahkus esimesest saatest. Tuult talle!! Seekord vist meeste duell
Merje Merdik: Vahepalad on kulda väärt sel korral!
Merje Merdik: Hääletus on avatud! Kes tänastest suurepärastest esinejatest väärib võitu, otsustad SINA! Hääleta lemmiku poolt, et pärast poleks nurinat, et võitis vale mees või naine.
Joosep: Kahjuks oli Elerin finaalsaates palju nõrgem, kui eelnevates rollides.
Anne: Madis oli vapustav
Joosep: Kõik võimalused Madis Arrol!
Merje Merdik: Finaal algas rokinootidega ja lõppeb ka nendega! Suurepärane!
Merje Merdik: Ja algabki viimane etteaste! See muidugi ei tähenda, et muusikalised palad lõppenud oleks ja sel ajal kui hääletate, saate veel nautida muusikat!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Kuna mulle tõesti täiesti siiralt ei meeldinud see eurolaul, siis on mul keeruline seda esitust hinnata. Sarnasust pole minu meelest. Aga see on ainult minu subjektiivne arvamus. Loodan, et Madis võidab, kuna tal oli ka veidi huumorit.
Merje Merdik: Tugev konkurent Madisele! See kõlab sama võimsalt kui Eurovisioni saalis ja ihukarvad tõusevad isegi lavast korrus allpool kõrgustesse.
Merje Merdik: Tugitoolidel on ilmselt väga mõnus vaadata, kuidas konkurendid alles rabelevad!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Täiesti häbitult nendin, et minu süda ja poolehoid kuulub alati Normanile. Aga paraku ma arvan, et ta kahjuks esikohakonkurentsist langes välja.
Merje Merdik: Norman Salumäe on teie ees!
Merje Merdik: https://twitter.com/VarjupaikadeMTY/status/1206289206919741440
Merje Merdik: https://twitter.com/liinameow/status/1206285321891127297
Merje Merdik: Ka Victor Crone on tulnud kaema, kuidas talendid saalis kõlavad!
Merje Merdik: Rahuloluks on põhjust enam kui küll
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Ja siseinfona olgu öeldud, et ega ta selleks fantastiliseks etteasteks välja puhata ja energiat koguda küll ei saanud. Eile õhtul oli tal vaja esineda oma ansambliga Reminders ühe firma jõulupeol veel väga hilisel öötunnil. Palus enda eest muidugi kõigil hääletada, seega ilmselt ta saab oma tuhatkond häält sellelt eilselt keikkalt :) Aga ei ole see artistielu kerge.
Merje Merdik: Enneolematu kehastumine! Kes on Madis? Kui ta võitis 2. stuudiosaate, uurisime: https://kroonika.delfi.ee/news/naosaade/tutvume-teise-naosaate-voitja-madis-arro-kolme-lapse-isa-kiilist-kes-tuli-nagi-ja-voitis-napilt?id=87766415
Merje Merdik: Milline Mees, Madis!
Merje Merdik: Milline Naine, Madis!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Wow! Selle etteaste ületamiseks peab küll midagi enneolematut tegema. Nii vinge! Kas 10 000 on kotis, mis te arvate?
Merje Merdik: Anne, kusjuures just klassika kipub võitma. Madis on seni võitnud kaks saadet. Ma võrdlesin teda 20 minutit tagasi välimuselt Anne Veskiga... polevat esimene inimene, kes seda arvab ka siin telgitagustes.
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Kas iga finaalshow kirjutamata reeglite hulka kuulub üks kohustuslik klassikaline laulunumber?
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Teadjamad võivad mulle vastata, et kas Mihkel Tikerpalu roll on olnud selles hooajas olla Sepo Seeman? Ehk siis see vend, kes laulda ei oska, aga kõigile nalja teeb?
Merje Merdik: Veel natuke paljast ja heas vormis ihu meie naislugejate sombuse päeva päikeselikustamiseks!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: See on see laul, mida ma alati kaasa ümisen, kui see kusagil raadio kõlaritest tuleb. Ka avalikus kohas. Nüüd ma siis tean, kuidas see on kõrvaltvaatajatele kõlanud! Vaesed inimesed poes ja bussis.
Merje Merdik: Palju paljast ihu ehk midagi naistele! Kas lendab ka Mihkli särk? Näeme peagi...
Merje Merdik: Mihkel on see mees, kelle televaatajad tagasi saatesse hääletasid. Millised emotsioonid teda siis valdasid, näed siit: https://m.kroonika.delfi.ee/naosaade/article.php?id=88328635
Merje Merdik: Freddy Tomingas peaks küll paljudele juba enne saadet olema tuttavalt kõlanud - näiteks kõlas ta hääl ansamblis Shanon kaua, kus tänaseks küll Taavi Immato seda rolli täidab. Freddyt kuuleb aga kollektiivis Must Hunt.
Merje Merdik: "Super" nagu ütles ka Malmsten!
Merje Merdik: Kes on Marianne tegelikult? Sellest avameelsest loost saad võrratu kaunitari kohta rohkem teada: https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/naosaate-marianne-leibur-kuulsusest-tuntud-perekonnast-ja-keerulisest-elukorraldusest-nadala-algused-rootsis-nadalalopud-kodus?id=88290427
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Selline naljakas lugu, et kui ma kunagi käisin vaatamas kortereid, mida osta, siis sattusin abikaasaga muuhulgas ka Jõelähtmele ühte ilusasse majja. Ja kae värki, kõrvalkorteris elas Freddy oma perekonnaga. Tuli parasjagu kuskilt objektilt, kohendas oma värviplekilist nokamütsi, jumal-teab-kustkohast mind mäletas (oleme kunagi ammu tutvunud), trügis kohe heanaaberlikult uksest sisse ja tegi täieliku ülevaate kõigest. Siiani mõtlen aeg-ajalt sellele, et ilmselt oleks olnud väga lõbus Freddy naaber olla. Erakordselt meeldiv inimene. Nii et minu jaoks kõlab ta Norman Salumäega koos selles saates ainsana üsna tuttavalt.
Merje Merdik: Võrratu Marianne Leibur!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Ma tunnistan ausalt üles, et ma olen täiesti ebaprofessionaalselt vaadanud ainult paari näosaate episoodi. See Marianne Leibur võiks ju täitsa võita? Või kuidas? Nii ilusti laulab.
Merje Merdik: Saalis on igatahes tuju hea! Brigitte Susanne hunt sõbranna Gretega naudib õhtut täiel rinnal
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Iga kord kui Sander Rebane suu avab ja rääkima hakkab, kangastub mulle mingil põhjusel laulupidu. Ta kuidagi nii pühalikult kuulutab kõike nagu algaks kohe Eesti hümn või vähemalt "Ta lendab mesipuu poole". Miks see nii on?
Merje Merdik: Leegid pole mitte kõigile! See Kalmeti naeratus peegeldab ärevust - mis saaks, kui kelmikad vuntsid kõrbeks? Samal ajal kui teie kodudes reklaame naudite, tehakse saalis inimestele väikest viisi showd - näiteks paluti just ühel külastajal teha hundiratast.
Merilin Mölder, Karantiinis: Anne, Tanel on ka väga ilus silmale! ;)
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Mulle on algusest peale see Tanel Laidna meeldinud. Miks ta pole juba kuulsaks saanud mõne eriti vinge Eesti rokkbändi solistina? Ma läheks küll kontserdile. Kuuled jah, Tanel! Aga igat saadet mitte näinuna - kas ta midagi muud ka peale rokižanri valdab?
Merje Merdik: 2. juunil Lauluväljakul ja täna Alexelas - vahe on, aga pisike! Tanel Laidna Bon Jovina paneb saali rõkkama ja kaasa õõtsuma!
Merje Merdik: Tanelk käis enne Delfi mikrofoniga nalja tegemas ja leppisime kokku, et ta võidab, sest siis näete ka teie, mis tal öelda on pärast saadet selle rokipaugu kohta.
Merje Merdik: https://twitter.com/PunaneLilleke/status/1206266069658136576
Merje Merdik: Henrik Kalmet väitis, et valida oli "Rannamaja" ja näosaate vahel - kumma valiks sina? Igatahes on kohtunikud valmis ja pääsevad täna raskest punktideandmisest, sest see vastutus on jäetud vaatajatele ja telefonihääletuse peale.
Merje Merdik: Ja see algas! Kauaoodatud finaali avas saatejuht isiklikult!
Merje Merdik: Lapseootel Saara Pius särab koos lauljatar Kethi Uibomägiga kaunilt mustas ja on tulnud nautima suurepärast õhtut. Alles see oli, kui tema ka saates säras - 4. hooajal (2015 sügisel) ja finaalis hooaja suurepärase 2. kohaga lõpetas!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Franz Malmsten oma salapärase pruudiga on saalis istet võtnud.
Merje Merdik: Saal täitub ja kaameramehed teevad viimaseid ettevalmistusi!
Anne Soosalu, Saku Suurhall: ERR-i kultuuritoimetaja-saatejuht Janet Õunapuu ja uudisteankur Elo Ellermaa on samuti tulnud konkurentkanali suurt show'd nautima.
Anne Soosalu, Saku Suurhall: Lülitume vahepeal korraks ka kontserdisaali eesruumidesse, kuhu kogunevad kõik need näod, kes juba ammu on tuttavad. Näiteks perekond Jõekalda, Monika Vichmann tütrega ning Koit Toome ja Kaia Triisa tütreke Rebecca.
Merje Merdik: Just nii kaitstakse uhkeid kostüüme pruuni kehagrimmi eest!
Merje Merdik: Sagin tagaruumides on meeletu, kõlavad laulud, osalised ja tantsijad jooksevad, samal ajal teeb kostümeerija viimaseid nõelapisteid ja näiteks Mart Juur läks oma garderoobi veel telefoni laadima. Enamik osalisi, kes saate ajal kontsi kannavad, jalutavad kingad näpus ringi, et viimase võimaliku hetkeni jalgu säästa. Sander Rebane tõttas just lava poole laulu lõõritades - ka tema astub täna üles. Mida rääkis ta meile mõned päevad enne finaali oma kogemusest läbi 8 saate ja milliste emotsioonidega tönasele vastu astub, näed siit: https://kroonika.delfi.ee/news/videod/video-snkvt-saatejuht-sander-rebane-tunnistab-et-on-tanu-naosaatele-mitmeid-omaparaseid-pakkumisi-saanud-lasteaedadesse-on-hakatud-kutsuma?id=88328499
Merje Merdik: Tere, kallid lugejad! Tervitame Alexela kontserdimaja tagaruumidest, kust meie blogi alguse saab! Kes võidab, selgub enne kella 23, seniks aga on mitu tundi saginat ja mõnusat showd veel ees! Kes võidab? Räägi kaasa siinsamas blogis ja kommenteeri ka esitusi julgelt!