BUURENI KAISSU: Otsid Weekendi festivaliks pesa? See Pärnu rendipleiss võtab vastu vaid hea huumorisoonega pidulised!

 (21)
Vastupandamatu!
Buuren lülitiga
Buuren lülitigaFoto: Airbnb.com

Weekend Festival Balticu ülevoolavas ootusärevuses on kahtlemata veel neid, kes pole tänaseni veel suutnud endale elamist ära korraldada. Õnneks on korteritega hangeldamine täies hoos ning festivalipesi pakutakse nii Facebooki lehtedel kui ka Airbnb's. Et rahva tähelepanu tõmmata, mängib mõni kuulutus ka huumorile.

Näiteks see päeva eest 170-eurot küsiv tore korter kargab teiste seast automaatselt esile, sest - kas see on Armin van Buuren, kes sealt ukseavast piilub? Lisaks on korteri üks voodi dekoreeritud lõbusa rätiluige ja arbuusiga, teine aga hiigelsuurte kaisuloomadega, kelle soe embus festivalihommikuti kindlasti väga lohutav on. Eriti juhime tähelepanu aga igal festaril suisa asendamatule päkapikumütsis majoneesipudelile. Kel ulualune veel leidmata, siis see vinge pleiss on loo kirjutamise hetkel igatahes veel saadaval. Kiirustage, Buuren ootab!

Uuri kuulutust lähemalt siit:

WEEKEND FESTIVAL accommodation in Pärnu

Apartment in Pärnu, Estonia. Nice apartment right in the middle of action! I am renting my place only for the Weekend festival. Clean beds, WiFi, fridge - the holy trinity of modern festival goer. 3m walk to beach, 1m to nearest shop, 15min to city centre. View all listings in Pärnu