Darth Vader? Kohev ükssarvik? Õllesummeri peaesineja Pet Shop Boysi lavatagused nõudmised panevad sind kindlasti muigama

Lisaks teiste artistide veidrad soovid!
Darth Vader? Kohev ükssarvik? Õllesummeri peaesineja Pet Shop Boysi lavatagused nõudmised panevad sind kindlasti muigama
Darth Vader Scanpix

Järgmisel reedel, 6. juulil esineb Õllesummer Festivalil briti muusikaajaloo edukaim popduo Pet Shop Boys, kes on korraldajatelt söögi-joogi sekka palunud ka midagi unikaalset.

Nimelt nad palusid täita ka ühe nendest soovidest: kohev ükssarvik, Storm Strooper või Darth Vader.

Festivali ühe peakorraldaja Tarmo Tuvikese sõnul on ebatavalised soovid nii suurte artistide puhul küllaltki tavapärased.

“Artistid tahavad veenduda, et festivali korraldajad saavad kõigega hakkama ja suudavad ka kõige väiksemate detailide eest hoolitseda. Näiteks Bastille raideris oli kunagi üks vein, mida saab ainult ühest Prantsusmaa väikesest külakesest.

Nad pärisid selle veini järgi esimese asjana, kui lennukist väljusid,” rääkis Tuvike.

“Põnevaid soove on aastate jooksul rohkelt kogunenud. Ville Valo soovis meilt näiteks öökulli topist, Hurtsi liikmed tahtsid suurt Mike Tysoni pilti ning Bastille tahtis ka pilti, kus bändi liige on tuntud Eesti inimesega voodis,” jagas Tuvike näiteid, millega festivali korraldajatel muude asjade hulgas tegeleda tuleb.

25. juubelit tähistav Õllesummer Festival toimub juba järgmisel nädalal, 4.-6. juuli Tallinna Lauluväljakul.

Peaesinejatena astuvad lavale Franz Ferdinand, Armin van Buuren ja Pet Shop Boys. Neid soojendavad Karl-Erik Taukar Band, NOËP ja Smilers.

Lisaks astuvad teiste hulgas üles ka Arop, Liis Lemsalu, Patune Pool, 5Miinust, Uudo Sepp ja Lauri Liiv.