Ennustusportaal: Eesti Laulu 1. poolfinaalist pääsevad kõige tõenäolisemalt edasi Kõrsikud ja Lenna!

 (8)
Eesti laul 2014 2 poolfinaali läbimäng
Eesti laul 2014 2 poolfinaali läbimängFoto: Martin Dremljuga

Portaal Triobet muusikateadlikud ennustajad on pannud välja värskelt Eesti Laulu koefitsendid, mis näitavad, et suurim tõenäosus edasi pääseda on nende arvates nii Kõrsikutel kui Lennal.

Portaali professionaalsete ennustajate hinnangul pääsevad Eesti Laulu finaalsaatesse esimesest poolfinaalist lisaks Lenna laulule „Supernoova“ ning ansambli Kõrsikud loole „Tule ja jää“ ka Tanja Mihhailova lauluga „Amazing“, Super Hot Cosmos Blues Band looga „Maybe-Maybe“ ning ansambel August Hunt lauluga „Kus on exit?“.

Kõige ebatõenäolisemateks finaali kandidaatideks peavad Triobeti bookmakerid ansamblit Flame ning Nimmerschmidt. Samuti ei usu professionaalsed ennustajad bändi State of Zoe laulu „Solina“ ning ansambli Võõrad loo „Maailm on hull“ edusse. Viimaste koefitsiendiks on hetkel 15, mis tähendab, et nende poolfinaali võidu puhul saaks õnnelik ennustaja oma raha tagasi tervelt 15-kordselt.

1. poolfinaal toimub juba 14. veebruaril, kus selguvad kümnest viis, kes finaali pääsevad ja koha nimel Eurovisionil võistlema asuvad.