Ennustusportaal: Eesti Laulu teise poolfinaali võidab Rasmus Rändvee

 (15)
Rasmus Rändvee Club Atlantises
Rasmus Rändvee Club AtlantisesFoto: Maria Kilk

Ennustusportaali Triobet koefitsentide alusel kogub Eesti Laulu teises poolfinaalis suurima tõenäosusega enim žürii ja vaatajate hääli Rasmus Rändvee ning tema bänd Facelift Deer.

Portaali professionaalsete ennustajate hinnangul pääsevad Eesti Laulu finaalsaatesse teisest poolfinaalist lisaks Rändveele ka ansambel Põhja-Tallinn lauluga “Meil on aega veel”, Tenfold Rabbit looga "Balance of Water and Stone", Liisi Koikson ja Söörömöö Imre Sooääre kirjutatud looga "Üle vee" ning Flank lauluga "Missing Light". Samuti on üsna reaalsed šansid finaali jõudmiseks Liis Lemsalul, keda lahutab Triobeti ennustuspostaalis Flankist vaid üks koefitsiendikordaja.

Kõige ebatõenäolisemateks finaali kandidaatideks peavad Triobeti bookmakerid Rolf Roosalu ning ansamblit Neogeen. Samuti ei usu professionaalsed ennustajad Birgit Õigemeele laulu "Et uus saaks alguse" edusse. Viimase koefitsiendiks on hetkel 18, mis tähendab, et Birgiti poolfinaali võidu puhul saaks õnnelik ennustaja oma raha tagasi tervelt 18-kordselt.