Esmaspäevast müüakse "Eesti muld ja Eesti Ruja" pileteid ka Ticketer.ee keskkonnas

 (10)
Jaanus Nõgisto ja Rein Rannap
Jaanus Nõgisto ja Rein RannapFoto: Tiit Blaat

20. augustil toimub Lauluväljakul ansambli Ruja muusikaline taasühinemine ja üle pikkade aastate on taas koos laval Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto. Esmaspäevast 12. juunist saab suve ühele oodatumale konsterdile osta pileteid ticketer.ee keskkonnast.

Ainult ühel õhtul kohtuvad laulukaare all Eesti parimad pillimehed ning andekaimad lauljad, et tuua publikuni võimas kontsertshow. Esitusele tulevad Eesti rokiklassikasse kuuluvad Ruja kõige suuremad hitid.

Solistidena astuvad lavale Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter.

Ühe osana kontserdist saab laval näha ka andekaid ja noori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Ruja ühe õhtu põhikoosseisu kuuluvad Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Ajaloolise muusikasündmuse pileteid sai avanädalal osta Rahva Raamatu kauplustest ja e-poest ning seda saab teha jätkuvalt.

Lisaks saab 12.juunist pileti osta ka ticketer.ee keskkonnast. Kiire ja lihtne viis pileti soetamiseks on vaid kahe kliki kaugusel. Rohkem infot: www.delfi.ee/ruja

OSTA PILET SIIT