Europapa Juhan Paadam ennustab ilusat tulemust: Eesti pääseb kindlalt finaali

 (2)
EESTI EUROLAUL 2004
EESTI EUROLAUL 2004Foto: Sven Arbet

Eurolaulu pikaajaline peaprodutsent Juhan Paadam ennustab, et Eesti eurolaul “Goodbye to Yesterday” pääseb kindlasti finaali ning ennustusportaali prognoosi järgi on Elina Borni ja Stig Rästa šansid saavutada poolfinaalis esikoht üpris kõrged.

Eurovisiooni pikaajalisele korraldajale ja 47. Eurovisiooni peaprodutsent Juhan Paadamile tundub 19. mail eetrisse minev esimene poolfinaal 16 osaleja poolt kaasa toodud materjali silmas pidades mõneti igavam ja üheplaanilisem.

“Nagu teada, pääseb kummastki poolfinaalist finaali kümme laulu. Nimetaksin nende hulgast viis kindlamat soosikud: Venemaa, Albaania, Kreeka, Belgia ja Eesti. See loend ei kujuta endast paremusjärjestust ning ei tohi unustada, et omad võimalused on kahtlemata ka Armeenia, Gruusia ning oma keerulistel põhjustel jätkuvalt palju mõtteainet pakkuval Soome lool,” kommenteeris Paadam.

Ennustusportaali koefitsientide järgi suurim võimalus Eurovisiooni esimeses poolfinaalis esikohale jõuda on Venemaal, ent Eesti laul on teine soosik. Kolmas pretendent poolfinaali esikohale on Soome.

“Hoian Stigile ja Elinale tugevasti pöialt, soovin neile külma närvi ja kuuma publikut!” ütles Juhan Paadam.

Seotud lood:

“Veidi särtsakamana tunduvast teisest, 17 osalejaga poolfinaalist peaksid 21. mai õhtul finaali jõudma Rootsi, Norra, Sloveenia, Iisrael ja Aserbaidžaan,” lisas Paadam.

Eesti Olybeti kihlveokontori hinnangul on teise poolfinaali kindlaim soosik võidule on Rootsi, kellele järgnevad Sloveenia ja Norra. Kõige vähem šansse finaali pääseda on selles grupis San Marinol, Portugalil ja Tšehhil.