EV97: Moeeksperdid värvidest: kas kollane Marianne Mikko pingutas üle? Kas värvilised sokid ja kingapaelad rikuvad etiketti?

 (61)

Vabariigi aastapäeval oli hulgaliselt kleite, mis torkasid silma oma kirka värvi ja selge lõikega. Kindlasti ei jäänud kellelegi märkamatuks kuldselt sädelev Ene-Liis Semper või pealaest jalatallani kollases Marianne Mikko. Mikko toorsiidist kleidile andsid jõudu juurde ka kollased kingad, kollased ehted, kollane kott ning kaaslase kollased kingapaelad.

Marianne Mikko rõivakombinatsioon sai moeekspertidelt aga pigem kiita. "Minu arust lahe, tegu on särava naise ja särava isiksusega," leidis staarisaate stilist Maarja Siim, kes tõdes samas, et ühe värvi peale mängimine on riskile minek. "Sa pead olema endas väga kindel, et kõik asjad välja kanda," lausus ta ning lisas, et siinkohal risk õigustas ennast.

"Ta tuli tõelise päikesena ja kandis selle välja," arvas ka Stella K. Wadowsky, kes ise oleks nii kirka kollase kleidi juurde valinud tumelillad aksessuaarid. Etiketiekspert Inge Ojakääru sõnul on värvilised sokid või kingapaelad tegelikult vale, ent selles kontekstis silma nagu nii väga ei kriipinudki. Miks nii, vaata videost!

Publiku reporteri Anne Sääse ja Catwalki peatoimetaja Mari-Liis Helviku juhtimisel heitsid 24.veebruari õhtutualettidele pilgu etiketikoolitaja Inge Ojakäär, magistrikraadiga tunnustatud moedisainer Kirill Safonov, tuntud telestilist Maarja Siim ja stilist, ilublogija ning ajakirjanik Stella K. Wadowsky.