Evelyn Sepp: me ei ole saates sellepärast, et saada superstaariks

 (27)
Laulud tähtedega
Foto: Ilmar Saabas

Eile saates "Laulud tähtedega" lavale astunud Evelyn Sepp on kindel, et kõik saates osalejad on ühed ääretult tublid inimesed, kes oma osalemisotsusega teinud julge teo. "Mulle näib, et inimesed on pisut liiga kriitiliselt. Ei tohiks unustada, et me pole saates selleks, et saada superstaariks," räägib ta.

Enda ülesastumist Evelyn hinnata ei oska, kuid laulupartner Margus Vaheriga on ta ääretult rahul. "Tegu on oma ala professionaaliga, vaieldamatult väga hea lauljaga," kiidab ta.

Et poliitik on osalenud ka saates "Tantsud tähtedega" tundsime huvi, kuidas kahte ettevõtmist võrrelda saab. "Ehkki tantsusaates kulus proovide jaoks palju rohkem aega, on laulusaade minu jaoks raskem. Ma pole elu sees laulmisega tegelenud," paljastab Evelyn.

Laule, mida Sepp laulda tahaks, on palju. Ka on tema enda muusikamaitse väga mitmekülgne: "Kuulan popist jazzini ja öelda, kes on mu lemmik, ma ei oskagi."

Evelyni laulupartner Margus Vaher usub, et õige pea saab nende poolt kuulda ka ballaadile vastupidist laulu. Millega nad täpselt pühapäeval vaatajaid üllatavad, ta öelda ei taha. "Evelyn on äärmiselt töökas, valmis harjutama," lisab Margus ja annab mõista, et 28. märtsil saab saates "Laulud tähtedega" kuulda kordi tempokamat pala.