FOTO | "Eesti otsib superstaari" finalistid käisid Soomes võidusinglit salvestamas


FOTO | "Eesti otsib superstaari" finalistid käisid Soomes võidusinglit salvestamas
Pressimateralid / TV3

"Eesti otsib superstaari" finalistid külastasid eile Universal Music Finland kontorit Helsingis, kus kohtuti commercial direktori Petri Mannoneni ja Martti Vuorineniga, kes tegeleb artistide ja repertuaariga ning aitas välja valida ka tulevase superstaari singli.

Finaliste ootas ees pikk salvestuspäev Fried stuudios, kus lauldi sisse "Eesti otsib superstaari" seitsmenda hooaja võitja esimene singel. Seal toimetav Rootsi produtsent Kim Wennerström on ka Jüri Pootsmanni esimese singli ”Torm” muusika ja produktsiooni taga.

"Universal Music on Superstaari formaatsaate globaalne partner ja nagu juba traditsiooniks saanud, siis finalistidega külastame alati meie Soome kontorit, tutvustame meie töö telgitaguseid ja anname alustavatele artistidele võimaluse töötada põhjanaabrite tipp-produtsentidega," kommenteeris Universal Music Baltics esindaja Leen Kadakas.

"Meil on alati olnud põnev jälgida superstaarisaate finalistide käekäiku ja kasvamist tõelisteks artistideks. Eestis on lauljate tase väga kõrge ja meil suur au, et hooaja parim koos Universaliga oma muusiku karjääri alustab," sõnas Universal Music Finland & Baltics commercial direktor Petri Mannonen.