FOTOD: 10 õnnelikku staarisaate finalisti: kes neist on tulevane superstaar?

 (6)
6 poissi, 4 tüdrukut!
FOTOD: 10 õnnelikku staarisaate finalisti: kes neist on tulevane superstaar?
Foto: Siim Lõvi

Eile selgus 4 viimast õnnelikku, kes üle “Eesti otsib superstaari” lävepaku astusid ning nüüd selgub, oh imet, et valitseb tõeline poiste maffia — 6 poissi ja vaid 4 tüdrukut. Järelikult on põhjust kiita noorhärrade erilisi võlumisoskusi.

Järgmisel pühapäeval on teie ees: Carl-Philip Madis, Janek Valgepea, Toomas Kolk, Fredi Pärs, Rasmus Rändvee, Karl-Erik Taukar, Anisa Vänikver, Liis Reisner, Elina Born ja Katrin Ruuse.

Seotud lood:

Poisid: Carl-Philip Madis tunnistas Publikule, et peab edu eelduseks seda, et uskuda ise oma laulu emotsioonidesse, Janek Valgepea oli õnnelik, kuna edasipääs pani teda uskuma, et ta on midagi väärt. Toomas Kolk oli rahul, et kohtnike karm kriitika publiku armastust tema vastu ei kahandanud, Fredi Pärs oli finaalikohast pisarateni liigutatud ning Karl-Erik Taukaril oli kahju paljudest väljajääjatest.

Tüdrukud: Liis Reisner oli finaalikohast šokeeritud, kuna ta poleks enda sõnul iial oodanud, et selline õnn talle sülle langeb. Anisa Vänikver tunnistas, et on õnnelik, et on viimaks saates osalemiseks küps, Katrin Ruuse oli väga vaoshoitud, kuid südamepõhjani liigutatud ning Elina Born emotsioneeris kõigi saate osaliste eest, kilgates, hüpates ja kinnitades, et rõõmu on nii palju, et see ei mahu tema hinge äragi!

Vaata fotosid ja vali oma senine lemmik: