FOTOD ja BLOGI: Kohtunike arvamused läksid kapitaalselt lahku, ent kuuenda näosaate võit tuli Britneyks kehastunud Liis Lassi õuele

 (116)
Oma muljeid jagasid Rauno Märks ja Brigitte Susanne Hunt!

TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg kappab kibekiirelt edasi ja pöörase moondumisheitluse kuuendas saates võidutses Britney Spearsiks kehastunud Liis Lass.

Nagu eelnevatel aastatel juba traditsiooniks kujunenud, on Publik pugenud ka sel korral paroodiasaate kulisside taha, et tuua otseblogi vahendusel oma lugejateni kõige värskemad uudised ja emotsioonid nii sõnas kui ka pildis.

Taas liitusid meie blogiseltskonnaga ka Retro FM'i raadiohääl Rauno Märks ja "Doktor Silvas" rahvast naerutav Brigitte Susanne Hunt.

6. NÄOSAADE
Jaane Tomps: Julgen ka ise karta, et järgmisel nädalal läheb kohtunikel päris raskeks. Head ööd!
Liina Ristoja, Publik: Järgmine saade tuleb küll lahe, ennustan ma. Eks ole näha. Head Britney Spearsi kõigile veelkord ja järgmise pühapäevani!
Jaane Tomps: https://publik.delfi.ee/news/sunagu/publiku-video-liis-lass-olen-naosaates-osaledes-oppinud-et-kui-ma-tahan-midagi-proovida-siis-suudan-ma-ka-seda-teha?id=76171157
Jaane Tomps: Järgmise saate kehastumised:Laura - SiaAdeele - Jennifer HudsonKristjan - Uno KaupmeesKalle ja Raivo - Leida Sibul ja Hilda KoniJoosep - DesirelessInga - Meghan TrainorLiis - Madonna
Liina Ristoja, Publik: Laura ja Adeele tunduvad kuidagi iseäranis nukrad tänase saate lõpus. Pea püsti, lahedad olite!
Liina Ristoja, Publik: Mida sa strateegilise hindamise all silmas pead, Brigitte? 
Liina Ristoja, Publik: Adeele Sepa Metsamoor ajaks koos poegadega tänapäeva Viru tänaval kindla peale terve varanduse kokku, poleks vaja metsas rahapada tuhnimas käiagi. Aitäh, Märks!
Jaane Tomps: Nädalast nädalasse väga tugevat konkurentsi näidanud Liis võidutses viimaks.
Brigitte Susanne Hunt: Kas kellelegi teisele ka tundus, et tänases saates oli strateegiline hindamine?
Liina Ristoja, Publik: Täna oli läikivate pealagede saade. Aitäh, Märks!
Rauno Märks: Mu pingerivi oleks ka Liisi esikohaga kaunistatud. Teiseks valiks Joosep Cashi ja kolmandaks Raivo E. Tamme. Sepot oli vahva kuulata. Talle võiks mingi normaalse saateformaadi leida.
Liina Ristoja, Publik: Väga raske on täna punkte anda tõesti, aga kui peaks Osolini põhimõttel hääletama, ehk siis kiita üllatajaid, siis täna avaldasid muljet Kristjan ja Kalle.
Jaane Tomps: Minu tänane TOP 3: Liis, Kristjan ja Joosep
Brigitte Susanne Hunt: Tänane lemmik oli kindlalt Kristjan, Kalle ja Raivo olid ka head. Adeele oli mugavustsoonis. Liis oli hea, nagu ikka. Joosep on end veelgi enam avanud. Inga ja Laura olid keskpärased.
Liina Ristoja, Publik: https://publik.delfi.ee/news/sunagu/koik-uhes-metsamoori-kambakk-retrotahed-ja-nilbevoitu-kehastumised-ehk-vaata-uuesti-koiki-naosaate-kuuenda-saate-esitusi?id=76175581
Brigitte Susanne Hunt: Märks, õigustatud kriitika. Hea, et selle välja ütlesid.
Rauno Märks: Kuhu me siis Näosaate tasemel jõudnud oleme - Evelini suurepärasest Edith Piaffist Adele keskpärase Nukitsamehe Nõiamoori juurde. Kas see pole mitte formaadist välja valgumine?
Liina Ristoja, Publik: Avandi ajab veidi kägu: mitte halvimat, vaid õudseimat lastesaadet otsiti.https://publik.delfi.ee/news/kino/vihkamist-tais-silmadega-loomanahkades-sarimorvarid-usa-huumorileht-kuulutas-mommi-ja-aabitsa-uheks-koige-oudsemaks-lastesaateks-maailmas?id=75182443
Jaane Tomps: Igal nädalal pean ma tunnistama, et Adeele andel pole piire. Ehk jäi Metsamoori kehastamine tõesti tema jaoks mugavustsooni, ent ta tegi seda siiski perfektselt ja koha finaalis on ta igati ära teeninud.
Brigitte Susanne Hunt: Adeele jaoks oli etenduse etendamine mugavustsoon ju. Okei, ta tegi väga efektselt: žestid, meik, riietus, kogu šõu oli naelapea pihta, aga mina annaks võidu ikkagi Kristjanile. Ja oi kui tore oli näha Ott Kartaud ja Ivo Reinokit sellises rollis - super! Mõlemad poisid on mulle isiklikult tuttavad ja väga lahedad näitlejad.
Liina Ristoja, Publik: Milline sarnasus! Aitäh, Märks.
Liina Ristoja, Publik: Mina ei kartnud kunagi "Nukitsamehe" filmi. Ainult see kaikaga vehkiv Papa-Metsaline oli kergelt jube, sest teda polnud tükk aega üldse näha. 
Rauno Märks: Goombay Dance Bandi toodi mulle teisemelise eas alati eeskujuks, kui juttu oli ilusast muusikast. Püüdsin vanemetele seletada, et mulle meeldib Alice Cooper, Roxette, Wasp, Pet Shop Boys jne..aga see lugenud midagi. Ikka läks GDB plaat peale;))
Brigitte Susanne Hunt: Saateajaloo kõige naljakam intervjuu saatejuhiga oli just praegu: Märt Avandi intervjueerimas Kristjan Kasearu Oliver Bendti rollis.
Jaane Tomps: Nõus! Kristjan on hakanud end avama ja tänu sellele sündis sel hooajal tema parim number.
Liina Ristoja, Publik: Siiani pole mul Kristjanile alati kiidusõnu jagunud, aga tänane etteaste on tõesti naljakas ja väga lahe. Võis lausa uskuma jääda, et Kristjan ongi selline, täielik kehastumine. Super!
Brigitte Susanne Hunt: Kõige olulisem julgus on enda üle nalja teha. Kristjan on ennast, sarnaselt Joosepile, näidanud end täiesti SNKT jooksul teisest küljest. Algsest ilusast poisist on saanud tõeliselt andekas ümberkehastuja. Kristjanil on viimased saated läinud hästi, aga loodan, et seekord saab ta ka kauaoodatud võidu! Minust on saanud ka Kristjan Kasearu fänn. Kui mu sõbrannad fännavad tema päikeselist jumet ja vormis keha, siis mina fännan Kristjani näitlemisoskusi. 10/10
Jaane Tomps: Ootan nüüd uut alternatiiv-metal bändi System of a Kalle.
Brigitte Susanne Hunt: Laura Scatman võitis selle fenomeni pealt, et Laura suudab väga kiiresti laulda. Kas Kalle teeb täna sama? Ma usun, et mitte, sest kiiret osa oli võiduks liiga vähe.
Jaane Tomps: Kallega rokkia laval Joosepi kunagine bändikaaslane Rauno Kutti.
Liina Ristoja, Publik: Märksi kosjakontor leidis match'i :)
Rauno Märks: Kujutan ette kui raske on jääda tõsiseks, kui kõik ümberringi lämbuvad naeru kätte. Kuidas Raivo seda suudab? Mõnus retronumber, koos pruuni ülikonna ja täispuhutava gloobusega.
Brigitte Susanne Hunt: Raivo lihtlabastest numbritest on saanud viimase kolme saate põhjal detailideni läbimõeldud etteasted. Kolmas saade järjest vaatan, et nii lahe. Kuigi rahulik ja vaikne esitus, siis väga armas siiski. Näeksin Raivot hea meelega finaalis! Temast kui näitlejast üldisemalt: just arutasime teiste näitlejatega, et Raivo rokib neljas erinevas saates. Erinevad rollid ja erinevad kanalid. Pigem ebatavaline on üks näitleja neljas erinevas saates, tihtipeale on telemaailmas nii: valid ühe produktsiooni saate, siis tihtipeale teise produktsiooni saatest kirjutatakse sind välja. Tean isiklikke näiteid.
Jaane Tomps: Rubriigist "Su prill kõlab tuttavalt": Rolf vaatas Raivole otsa, siis silmas stilisti ja muigas: "Peeter Tooma prillid, jah?"
Rauno Märks: Käisin eile Hollywoodis Madison Marsi vaatamas ja nüüd Liisi etteastet vaadates tahakski teada - Hei 20nsed - "Miks tüdrukud patse nii vähe kannavad ?Kuhu on jäänud alt kinni seotud särgid?" ;)) Liisi välimus, tantsusammud ja vokaal oli tõesti hästi paika timmitud.
Brigitte Susanne Hunt: Liis on nii tubli ja hea. Koolis oli ta kindlasti viieline. Liis teeb alati enda jäljendatavat viie peale järgi. Nii ka seekord: ootuspäraselt kvaliteetne Britney Spears. Hääl oli hirmutavalt sarnane. Kogu šõu oli äge: taustatantsijaid oli mõnus vaadata. Ma ise oleksin Britney repertuaarist valinud midagi teistsugust, nt Toxicu või Oops I Did It Again'i. Kas Britney tõi pornotööstusesse sexy schoolgirls'i fenomeni? Ilmselt "naughty schoolgirls" oli märksõnana varem olemas, aga see video tõi populaarsuse koolitüdrukute seksuaaltemaatikale.
Liina Ristoja, Publik: Paar naljakat kohta oli, aga mind, erinevalt koolitüdrukuid nillivatest pervomeestest, jättis pigem külmaks sedapuhku. Aga Liis on äge!
Jaane Tomps: Liisile on sel hooajal sattunud kõige ägedamad numbrid ja ta teeb neid kõiki paganama hästi. Kui Liis paari nädala pärast finaali ei pääse, siis ma olen pettunud.
Jaane Tomps: See number ei jäta ilmselt ühtegi meest külmaks.
Jaane Tomps: Mul on siiamaani eredalt meeles see päev, kui ma MTV pealt seda muusikavideot nägin.
Liina Ristoja, Publik: Tuleb tunnistada, et mina olen eluaeg Britney-fänn olnud. Tänapäevasest versioonist ma suurt siiski ei pea, eriti pärast seda, kui popiprintsess otsustas, et vananemisega tuleb kindlalt nägu moonutavate süstidega võitlema asuda. Kurb. 
Brigitte Susanne Hunt: Mulle meeldis, et Inga tabas selle ehtsa vene moodi temperamendi ja julge eneseväljenduse. Vene mees ei karda laulda ja armastada - seda oli tore vaadata. Ja Liina, ma just hakkasin kirjutama, et mulle meenus ka Joel Steinfeldti!
Liina Ristoja, Publik: Inga näeb välja nagu Joel Steinfeldt, kellel tuul kaabu peast pühkinud.
Rauno Märks: Maasini nimega meenuvad mulle need Keskerakonna valimiste järelpeod. Kus alamad parteilased Savisaare peost torti söövad ja siis see Maasin on püünel, kuldkettide lehvides laulab isakesele oodi. Õnneks hakkavad need ajad mööda saama;)
Jaane Tomps: Sergei Maasin: "Tuli paremini välja kui originaal!"
Brigitte Susanne Hunt: Sõitsin reedel taksoga, kus oli numbrimärk "HELENA1". Ma ei oska välja mõelda, kas selline fänlus on nunnu ja lahe või on see ikkagi natuke hirmus. Samamoodi, kui mees kirjutab oma naisest, sedapuhku Viktoriast laulu.
Jaane Tomps: Tervitan näosaate publikukorraldajat Kaire Everit, kes astus täna hoopis Sergei Maasini kaasa rolli. Ja suured kiidusõnad Ingale nii humoorika numbri eest!
Liina Ristoja, Publik: Maasin prouaga ise ka saalis, nägu nalja täis.
Rauno Märks: Johhny Cashi vokaali oskaks teha, siis ei peaks tööl käimagi. Joosep oli väga cool. Kangesti meenutas miskit kurja poissi, kuskilt multikast ;)
Jaane Tomps: Andrus Vaarik ütles Joosepi proovi vaadates, et ta on nii tubli, aga ei oska seda ise hinnata.
Brigitte Susanne Hunt: Lahe, et Joosep sai seekord parodeerida Johnny Cashi. Muidu eeldaksin, et sellist stiili teeb Kalle Sepp. Eesti rahvas nägi Cartooni-poissi hoopis rahulikuma poole pealt. Aga jällegi: Joosep on ennast nii mõnusalt avanud! Mulle SAGAPO ei meeldinud, aga Johnny Cashina meeldis mulle väga Joosepi hääl, žestid ja olemus. Oskab küll laulda. Välimuse puhul häirisid mind need liialdatud silmaalused.
Liina Ristoja, Publik: Kuulasin sel suvel kuidagi eriti palju Cashi, toimib ka täna. Paraku ei küündi Joosep vokaali poolest Johnny sumeduseni.
Jaane Tomps: Loodame küll, et midagi vussi ei lähe, aga Joosep käraks kantrilauljaks küll!
Liina Ristoja, Publik: Lauralt korralik retro-vuhvliärikas, mitu rauda korraga tules. Aitäh, Märks!
Brigitte Susanne Hunt: Minu arvates on eesti saadetega nagu eesti pidudega: algus ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Lauralt oli vahva algus, aga ei midagi erilist. Hääle osas nõustus Märksiga, et vähe oli originaal-Laurat. Naljakas, et Laurast osatakse alati teha üks lustakas poisiklutt.
Jaane Tomps: Algselt pidid Laura kõhulihased sellised välja nägema, ent paraku hakkasid need tantsimist segama.
Liina Ristoja, Publik: Kes endale samasuguseid "kõhulihaseid" tahab, siis YouTube kubiseb õpetustest. Päriselt.
Rauno Märks: No Lauralt päris korralik algus. Kargas nagu A Rühm parematel päevadel. Hääle oli ka saanud pisut originaal Laurast erinavaks, seega paneks kõva kaheksa punni kui saaks.
Jaane Tomps: Mark Wahlbergi asemel ristisime Lauraga selle karakteri hoopis "munajoodiku ja Scatmani pojaks".
Jaane Tomps: Laural tuleb nüüd üle pika aja jälle liikuv number. Loodame, et sel korral tal võhm otsa ei saa.
Jaane Tomps: Finalistide ennustamisega läheb küll raskeks, sest sel hooajal on konkurents väga tihe olnud. Tahaks nad kõik finaali saata!
Liina Ristoja, Publik: Juba kuues saade – asi hakkab lõpusirgele jõudma. Võib vaikselt hakata finaalipääsejaid ennustama.
Jaane Tomps: Hei, Märks!
Rauno Märks: Ümberkehastumiste rohket pühapäeva kõigile!
Jaane Tomps: Tänases näosaates on "head vibratsioonid" garanteeritud:
Jaane Tomps: Askeldamine Laura kõhulihastega jätkub ning lõpuks otsustatakse eelnevatest variantidest siiski loobuda ja pliiatsid kätte võtta. Tulemus juba õige pea TV3 eetris!
Jaane Tomps: Kui Mõhk kohtus Britneyga:
Jaane Tomps: Kiharad peitu! https://publik.delfi.ee/news/sunagu/video-kiharad-kummimutsi-alla-vaata-kuidas-saravast-blondiinist-inga-lungest-saab-laikiv-kiilaspea?id=76143355
Jaane Tomps: Võtsin Sepo rajalt maha, et muuseas meenutada ka kurikuulsat "püünises siplevat jõehobu". Vaata humoorikat intervjuud! https://publik.delfi.ee/news/sunagu/publiku-video-sepo-seeman-istub-naosaate-kohtunikupinki-ma-kardan-seda-rohkem-kui-niisama-lolli-mangida-seal?id=76171107
Jaane Tomps: Kel telesaate "Lingua" itaalia keele osa omal ajal nägemata jäi, saab end nüüd kiirelt harida:
Jaane Tomps: Raivo, kes enda sõnul väga laulda ei oska, peab sel korral kehastuma madalahäälseks ooperilauljaks Teo-Endel Maisteks ning laulma lausa itaalia keeles. Ootame huviga, kuidas tal nii keeruka ülesande täitmine läheb.
Jaane Tomps: Kalle tänane etteaste rõõmustab eelkõige rokisõpru:
Jaane Tomps: Kui oled Movembrist osa võtmiseks liiga laisk, aitab ka liim.
Jaane Tomps: Tanja on Adeele tänase looga isegi tutvust teinud:
Jaane Tomps: Ott endale uusi kõrvu saamas.
Jaane Tomps: Mõhk ja Tölpa on ka loomulikult kohal. Filmis kehastasid neid Tõnu Kark ja Urmas Kibuspuu, ent Adeelele on appi tulnud Ivo Reinok ja Ott Kartau.
Jaane Tomps: Tänase saate kõige hirmuäratavama muutumise auhinna saab Adeele, kes asub kehastama "Nukitsamehest" tuntud Metsamoori.
Jaane Tomps: Rolf on tagasi ja Sepo ka! Möödunud hooaja naljamees pääseb küll sel korral suuremast maskeraadist ning koht tuleb sisse võtta hoopis kohtunike laua taga. Tänane saade tõotab tulla eriti pikk ja äärmiselt naljakas, sest teatavasti jätkub Sepol ju juttu kauemaks.https://publik.delfi.ee/news/sunagu/treiler-su-nagu-kolab-tuttavalt-ullatab-uue-kulaliskohtunikuga?id=76165633
Jaane Tomps: Ja mitte see Britney, kes 2007. aastal oma pea kiilaks ajas või hiljuti suu maigutamisega vahele jäi - temast saab see Britney, kes 90ndate lõpus laineid lõi ja nii poiste kui ka tüdrukute südameid murdis.
Jaane Tomps: Liis teeb täna õhtul seda, millest paljud meievanuses tüdrukud pea 20 aastat tagasi unistasid ehk temast saab tänases saates Britney Spears. 
Jaane Tomps: Laura poolt kehastatav Mark Wahlberg ehk Marky Mark aastal 1991. (Foto: Vida Press)
Jaane Tomps: Saate stilistidel on seekord suure mure - kuidas tekitada piitspeenikesele Laurale musklis keha?
Jaane Tomps: Täna saab temast igatahes kantrilegend Johnny Cash:
Jaane Tomps: Kas Joosepist saab pärast näosaadet HeyDay mahemahla reklaamnägu?
Jaane Tomps: Näosaate üheks stilistiks on Karolin Kuusik, kelle lahkel loal käisin ma tänase saate kostüüme ja aksessuaare uudistamas. https://publik.delfi.ee/news/sunagu/publiku-video-naosaate-telgitagused-karolin-kuusikuga-uhketest-kostuumidest-meeste-kingade-ja-ninaneetideni?id=76158971
Jaane Tomps: Ei suutnud kaua eemal püsida! Tänases saates teeb üllatusrolli möödunud hooaja finalist Rolf Roosalu. Kas Sina arvad ära, kellega ta koos lavale võiks astuda?
Jaane Tomps: Tervist sõbrad! Kas täna purustame jälle ühe rekordi? https://publik.delfi.ee/news/sunagu/naosaate-senine-koige-vingem-hooaeg-tv3-paroodiashow-tegi-puhapaeval-oma-labi-aegade-korgeima-vaatajareitingu?id=76119795