FOTOD ja BLOGI: Näosaate 3. hooaja võitis Mart "Jaak" Müürisepp!

 (316)
FOTOD ja BLOGI: Näosaate 3. hooaja võitis Mart "Jaak" Müürisepp!
Foto: Tanel Meos

5. oktoobril justkui alles alustanud "Su nägu kõlab tuttavalt" 3. hooaeg leidis põneva finaalshowga oma lõpu Saku Suurhallis sel pühapäeval. Publik oli Suurhallis kohal ja tõi juba alates lõunast sinuni kõik detailid uhke otsesaate ettevalmistustest ning valitsevatest emotsioonidest.

10 000 eurot heategevuseks võitis ei keegi muu, kui kõikide lemmik ja saate suurfavoriit Mart Müürisepp! Mart otsustas võidetud summa annetada Laste ja Noorte Kriisiprogrammile, mille abil saavad lähedase kaotanud lapsed ja noored leinanõustamist ja muud vajalikku abi.

Kui finalistid üllatasid Michael Bublé, Jaak Joala, printsess Elsa ja Michael Jacksoni rollides, siis Luisa Värgil, Marju Länikul, Jan Uuspõllul ja Uku Suvistel olid samuti suurepärased esitused varuks.

Uku Suvistest sai Bruno Mars, Marju Länikust Shania Twain, Jan Uuspõllust Robert Palmer ning Luisa Värgist Alicia Keys, lisaks tegid vaatajate arust saate parima esituse Koit Toome ja Ott Lepland, kui esitasid hurmava dueti Tiiu Tulbi ja Jüri Homenjana.


Loe siit Publiku otseblogi ja parimaid lugejakommentaare nii Publikust kui ka Twitterist!