FOTOD ja BLOGI: Võidukas Liis ja võigas-võimas Lauri ehk mida arvasid Näokomitee ja vaatajad 3. saatest!

 (81)
Su nägu kõlab tuttavalt 3 saade
Su nägu kõlab tuttavalt 3 saadeFoto: Martin Dremljuga

Sel pühapäeval, 19. oktoobril läks eetrisse uue hooaja kolmas saade "Su nägu kõlab tuttavalt", mis taas kaheksa armastatud kodumaist artisti sootuks uues kuues rahva ette tõi.

Heategevuslikus muusika- ja paroodiashow´s särasid sel korral staarid hoopis selliste kuulsustena: Marju Länik - Super Hot Cosmos Blues Band, Kristel Aaslaid - John Travolta, Liis Lemsalu - Iiris Vesik, Luisa Värk - Kylie Minogue, Mart Müürisepp - Vello Toomemets, Lauri Liiv - Rammstein, Jan Uuspõld - Shirley Bassey, Uku Suviste - Beyonce. Kohtunikelaua taga võttis koha sisse lisaks Tanjale, Olav Osolinile ja Andrus Vaarikule sel korral Liisi Koikson.


Nagu ikka, toob telgitagused ja põnevad teemad otseblogis teieni ka Publik, kes on moodustanud selleks Näokomitee, mille liikmed ka ise hindeid annavad, kommenteerivad ja oma edetabeli moodustavad! Kõigil oli võimalik saadet vaadata siinsamas ja etteastete kohta oma sõna blogis kaasa öelda. Lisaks jõudsid blogisse Twitteri uudisvoos postitatud #snkt hashtagiga parimad palad! Ja nii iga nädal kell 19, mil blogi alustab!