FOTOD ja BLOGI: We Love The 90's tõestas, et 20 aasta tagused staarid suudavad siiani eestlasi üles kütta!

 (87)
La Bouche
La Bouche"Moodne kodu"

Tallinna Lauluväljaku vallutab reedel ja laupäeval, 28. ja 29. augustil kaks päeva vältav suurfestival "We Love the 90s", mis tõotab kujuneda kõigi aegade suurimaks 90ndate staaride kokkutulekuks, mida niipea juba ei unusta. Väravad nostalgiaparadiisi avanevad täna kell 15.

Publik on mõlemal päeval kohapeal nostalgitsemas, tantsimas ja kaasa üürgamas, tuues siinsamas blogis lugejateni pildis ja sõnas vahetud emotsioonid otse 90ndate ajamasinast.

Vaadake vaid seda artistide nimekirja: East 17, Ace of Base’i laulja Jenny Berggren, Eiffel 65, Reel 2 Real, Bad Boys Blue, Mr. President, La Bouche, Groove Coverage ja loomulikult Eesti omad 90ndate tähed Black Velvet, Koit Toome ja Sarah ehk legendaarne Code One, Nancy, Maarja-Liis Ilus, Estin, Astra, Cool D & Kozy, Mari Liis, Allan Roosileht ja isegi Ummamuudu.

Juba terve nädala on Publik olnud 90ndate lainel ning ilmunud on terve rodu toredaid lugusid, mis kõik leiate siitsamast blogist. Tulemas ka lisa!

Head lugejad, postitage pilte Instagrami hashtagiga #welovethe90s ning jagage oma muljeid siinsamas blogis või saates need aadressile publik@delfi.ee.