FOTOD | Ja läbi ta ongi! We Love the 90s festival küttis publiku nostalgiaga kuumaks!

 (46)
We Love The 90s 3.päev
We Love The 90s 3.päevFoto: Pressimaterjal

Sel laupäeval lõppes muusikafestival We Love the 90s, kus astusid viimased päeval lavale No Mercy, Nana, Loona, Natascha Wright - La Bouche, Londonbeat, Carl Danhammer, Estin ja Astra! Viimasel päeval oli kohal ka Kroonika toimetaja, kelle arvates oli publikut küll vähe, aga möllu piisavalt.

"Kuigi We Love 90s korraldaja ootustele rahvahulga osas ei vasta, on vähesed kohaletulnud rahulolevad. Näiteks meie kaamera ette jäänud “Bailando” staar Loona andis rahvale enamgi kui võimaluse oma kunagisi menukeid kuulata: ta lasi kohalikul mehel end õlgadel kanda ja nendel fännidel, kes kallimast fännitsoonist ja lavast eemal, tervitas paljusid kättpidi," vahendab emotsioone koha pealt Kroonika veebijuht Merje Merdik.

"Nii mõnelegi paistis see silmist loetuna rohkem tähendavat kui miski muu maailmas. Võimalus oma noorusaja lemmikut nii lähedalt ja inimlikult näha on imetore ka siis, kui vihmapiisad näole tasa langevad. Paistab, et 90ndatel on paljud hullematki üle elanud ja see rahvavähesus ja kerge sadu neid ei heiduta," lisas ta.

"Kuigi ma pole kaua siin olnud täna, ütlen et publik elab kaasa kolmekordse rahva eest ja artistid ka püüavad vâhestele nii meelepärased olla kui võimalik!" ütles Merje lõpetuseks.

Vaata meeleolukat galeriid allpool!