FOTOD JA VIDEO: President Ilves naudib õlleklaasiga Positivust ja festivali esindaja räägib, kuidas asjad laabuvad

 (40)

"Ilm läks ilusaks, rahvast järjest koguneb, kõik on väga hästi," rääkis Publikule Positivuse Eesti esindaja Liina Karo. "Hirmu ei olegi, juba seitsmes aasta. Eks ole siin kõike üle elatud," sõnas ta küsimuse peale, millised hirmud suure festivali korraldamisega kaasas käivad.

Suurürituse korraldamiseks on tema sõnul vaja üht: "Kannatust on vaja! Põhimõtteliselt kõik laabub. Ei ole mõtet stessata ei külalistel ega esinejatel. Festivali viimaseks päevaks on kõik alati rõõmsad, pakivad oma telgid kokku ja meenutavad hea sõnaga."

Et kuuldavasti väisab igal aastal üha kasvanud Positivust sel aastal rekordarv inimesi, on festival suuremaks läbivooluks ka valmistunud. "Parkla ja telkla on suuremad ja kolmas päev on juures," nimetas ta kolm olulisemat muudatust.

Samal ajal kui Publik Eesti esindajaga juttu tegi, nautis president Ilves klaasi tumeda õlle seltsis Palma Violetsi esinemist, mida ta väga oodanud oli. Loomulikult leidis ta mahti ka inimestega seltsida, klaase kokku lüüa, kätelda ja pilti teha.

VAATA KA: PUBLIKU VIDEO: Muusikafännist president Positivusel: oleks ma DJ, mängiksin Beethovenit ka!

VAATA PILTE: