FOTOD ja VIDEO | Su naabrinaine? Kallim ehk? Vaata, kes käisid uue näosaate katsetel!

 (10)

Juba sel pühapäeval stardib TV3 ekraanil näosaate värske formaat „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“. Sel aastal saavad saates osaleda kõik andekad inimesed, kes oskavad jäljendada või parodeerida tuntud artistide laule. Saatesse kandideeris üle poole tuhande inimese. Vaata videot, milles paljastatakse, kes pürgisid tasavägisel castingul näosaate lavale! Saatesse pääsenud osalised selguvad juba mõne päeva pärast!

Näosaate uuteks kohtunikeks on Mait Malmsten, Mart Juur ja Tanja Mihhailova-Saar. Igas saates lisandub ka külaliskohtunik. Lisaks osalejate aule ja kuulsusele on mängus ka 10 000 eurone auhind, mille võitmiseks tuleb osalistel leida tee publiku südamesse. Väljalangenud osaliste asemele astuvad iga nädal uued inimesed ja võimaluse oma annet näidata saavad paljud uued talendid. Nädalast nädalasse televaatajaid vaimustades jõuab kaheksa osalist finaali, kus võitja otsustavad televaatajad telefonihääletuse teel.

Piletid stuudiosalvestustele on juba täna müügil Piletilevis! Eesti vingeim paroodia-show „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ stardib juba pühapäeval kell 19.30 TV3s!