FOTOD: Ott Lepland kogus Sinatra kontserdiks inspiratsiooni otse New Yorgist

 (7)
FOTOD: Ott Lepland kogus Sinatra kontserdiks inspiratsiooni otse New Yorgist
Ott Lepland, Facebook

Ott Lepland valmistub hoolega 19. mail Nordea kontserdimajas toimuvaks etteasteks, mil võtab enda kanda legendaarse Frank Sinatra kuulsaimad palad.

Ott Lepland väisas New Yorki koos WAF-kooriga, kellega esineti Eesti Majas pidustustel ning linnas, mis kunagi ei maga, oli Otile ideaalne võimalus lähemalt tunda Frank Sinatrat, legendi elustiili ja keskkonda.

Oti jaoks pole tegu kaugeltki mitte esimese korraga Sinatra muusikat esitada, kuid iga kord on ikkagi uus ja eriline ning Ott veel noor artist, kes ajastuhõngulist Sinatra-tunnet aasta-aastalt küpsedes ikka üha värvikamalt edasi suudab anda. Kui sügavalt see muusika aga tema hinge puudutab? "Jah, tõsi ta on, et Sinatra muusikaga olen kursis juba varajasest lapsepõlvest alates. Tema laule esitama hakkasin aga alles Otsa-koolis õppides, kuna eriala- ja bänditundides on Sinatra repertuaari omajagu. Tema esitatud lauludes on kindlasti neid, mis on hinge puudutanud nagu näiteks “My Way”, mis on suurepärane muusikapala. Aga siiski meeldib mulle ka lihtsalt artistina tema laule esitada, sest see on mulle kindlasti alati väljakutseks omaette," leiab laulja.

Osta piletid kontserdile siit!

Vaata pilte!