FOTOD | Pärnu rannakehade kõrval silmab ka juba peorekkaid: järgmisel nädalal toimuva Weekend Festivali ettevalmistused täies hoos

 (3)
Pärnu rand 26. juuli 2017
Pärnu rand 26. juuli 2017Foto: Lugeja fotod, Delfi

Viimastel päevadel on Pärnu randa hakanud üksteise järel kogunemad rekkad ning vaikne merekohin on asendunud metallikolinaga. Kümned ja kümned kuldsete kätega mehed pingutavad päevad läbi tööd rabada, et juba nädala pärast saaks Põhja-Euroopa suurim rannamöll Weekend Festival Baltic tervitada hordide viisi reivifänne enam kui neljakümne kahest erinevast riigist.

Nii võimsa mastaabiga festivali loomine ei ole naljaasi ning seetõttu alustatigi tänavu Weekendi platsi paika sättimist veel varem kui eelnevatel kordadel. Lõõmavat päikest eirates on meestel vaja valmis ehitada kolm lava ning nende vahetus läheduses paiknevad uhked VIP-tribüünid, tassida paika aiad ja WC-kabiinid, panna üles loendamatul hulgal telke ja valmis seada kõik muu, mida järgmisel nädalal Pärnusse saabuvad kümnedtuhanded tantsumuusikaaustajad heaks äraolemiseks vajada võiksid.

Tänaseks paistavad mehed otsi kokku tõmbavat, ent kauaks neile uneaega ei anta: "Homme kell 7.45 näeme taas!" hüüdis üks.

Vaata, kuidas Pärnu rannas tehakse esimesi ettevalmistusi suve kõige vingemaks peoks!

Weekend Festival Baltic toob 3.-5. augustini suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Artistide nimistusse kuuluvad popmuusika superstaar The Chainsmokers, maailma plaadikeerutajaga nr 1 Martin Garrixi, viiel korral DJ Magazine poolt parimaks auhinnatud Armin Van Buuren, jätkuvalt edetabeleid trooniv Clean Bandit, Kanada legend deadmau5 ning paljud teised.