FOTOD | Viimane vaatus: vihmane hommik äratas Weekendi telklaagrilised aeglaselt peounest

 (17)
Weekendi telkla
Weekendi telklaFoto: Kiur Kaasik

Kui kogu kolm päeva väldanud Weekend festivali puhul tundus, et korraldaja on ilmataadiga suurepärase kokkuleppe teinud, siis pühapäeva hommikul ärganuid kosutati juba vihmasabinate ning sügisese tuule ning rõskusega. Omal nahal said seda festivalikülastajaist enim ehk tunda just telklaagris viibinud, kel uimas-hallis hommikus pakkimine sugugi nii kärmelt ei läinud.

Keskpäeval viibis telklaagris veel palju-palju väsinud nägusid, kes aeglaste liigutuste saatel oma kodinaid kokku pakkida püüdsid, viimaste väsinute äratamisega tegelesid ja end vihmast häirida laskmata viimaste päevade peomuljeid vahetasid.

Need, kes juba lahkunud, jätsid endast maha muljetavaldava hulga peo- ning elutegevuse märke: leidus nii plätusid, sokke, aluspükse kui peopinge all väsinud madratseid, ennekõike aga söögi- ja joogipakendeid muidugi. Kärmete koristajate pilgu all rändavad need kõik õnneks juba õige pea konteineritese, nii et pärnakad peagi oma parki taas puhtana näevad.

Ringkäigu põhjal võib öelda, et valdav enamus telklaagri külastajatest oli sel aastal Lätist ja Leedust, ent kõlas veidi ka eesti keelt.