FOTOD: Võrdle! Kas Ott Lepland lasi oma hambad korda teha?

 (35)
FOTOD: Võrdle! Kas Ott Lepland lasi oma hambad korda teha?
Foto: Hendrik Osula

Ott Lepland sammus täna Bakuu lennuki peale heatujulise ja naeratavana - lausa niivõrd naeratavana, et keegi pole teda varem sellisena näinud! Klaar silmavaade, rõõmus meel ja mis peamine, säravvalged hambad, mida ta igal sammul demonstreeris, tõstatas küsimuse, mis on Oti juures kardinaalselt teistmoodi?

Suitsuprii ja valge naeratus hambaarsti abiga?

Üks võimalik ja vägagi tõenäoline teooria on, et Ott on lisaks suitsetamisest loobumisele ka oma naeratuse lasknud korda teha. Mitte, et sellel enne midagi viga oleks olnud, aga keegi ei mäleta, et Otile varem naeratada oleks meeldinud, kuigi põhjust on olnud seni ju küllaga.

Kindlasti oleks täna ülienergiliselt intervjuusid jaganud Ott avalisui naeratanud nii omanimelise stipendiumi üleandmisel, "Vasaku jala reede" esilinastusel, oma plaadi presentatsioonidel, erinevatel kontsertidel kui ka Eesti Laulu finaali võitmisel. Aga ei! Eesti naisi hullutav hurmur naeratas alati kinnise suuga.

Allolev kaader Laulupealinna saatest näitab selgesti, et Ott peab olema saanud hammastele uued katted, kuna tema varem küll sirge, kuid märkimisväärselt tumedam pärlirida jäi alati huulte varju selle asemel, et nii särada nagu täna!

Foto: Tanel Meos


Rohkem pilte varasemast ajast:

Selline oli Ott täna Bakuusse kiirustades:


Kallis Publiku lugeja, kas märkad vahet?