Fotokonkurss "Lihavõtted"

 (2)
Fotokonkurss "Lihavõtted"
Foto: DELFI

Fotokonkursile "Lihavõtted" ootame fotosid värvitud kanamunadest, mis on tehtud selle aasta lihavõtete aegu. Konkurss kestab 8.-15. aprill. Parimad võidavad tasuta külaskäigu kinno. Delfi Pildi kasutajaks saad registreerida siit ja oma pildi konkursile lisada siit.

Konkursi tingimused

1. Fotokonkurss "Lihavõtted"
1.1. Konkurss kestab 8.-15.04.2009.
2. Tingimused esitatavatele töödele
2.1. Konkursile ootame fotosid selle aasta lihavõtete aegu värvitud kanamunadest. Auhinna võidab kõige ilusam lihavõtete kompositsioon.
2.2. Iga osaleja saab konkursile esitada ühe pildi.
2.3. Pildile võib anda vaba pealkirja ja kirjelduse.
2.4. Tööde vastavuse üle konkursi tingimustele otsustab konkursi koordinaator.
2.5. Pildi töötlemisel on lubatud:
    - valgustasakaalu korrigeerimine
    - crop, sealhulgas ka crop, mis korrigeerib sirgjooni
    - tolmuplokkide eemaldamine kloonimise teel
    - punaste silmade eemaldamine
    - blur, mis katab kogu pilti
    - unsharp mask, mis katab kogu pilti
2.6. Muul moel digitaalselt töödeldud pildid eemaldatakse konkursilt.
3. Konkursil osalemine
3.1. Konkursil osalemiseks tuleb registreeruda Delfi Pildi kasutajaks.
3.2. Konkursil osalemiseks ei pea avaldama oma päris nime, Delfi Pildis saab endale valida pseudonüümi. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel. Kasutaja e-posti aadress ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele.
3.3. Korraldajatel on õigus konkursilt eemaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.
3.4. Fotokonkursile töid esitades kinnitab osaleja, et omab vastavate piltide õigusi. Konkursil osaleja vastutab kolmandate osapoolte võimalike pretensioonide eest enda poolt esitatud tööde ulatuses.
3.5. Pildi üleslaadimisel kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega.
3.6. Ebakorrektsete e-posti aadressi esitamisel, autoriõiguste rikkumisel, ebaausal teel võistlustööde ettepoole hääletamisel jms rikkumiste puhul võidakse kõrvaldada kasutaja ja tema pildid konkursilt.
4. Auhinnad
4.1. Saadetud fotode hulgast valivad Delfi fotograafid välja kolm paremat tööd. I koht võidab auhinnaks Coca-Cola Plaza 5 piletivoucheri paketi, II koht saab Coca-Cola Plaza 3 piletivoucheri paketi ja III koht 3 piletivoucheri paketi.
4.2. Võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 20.04.2009 Delfi keskkonnas.
4.3. Juhul, kui võitja loobub isiklikel põhjustel peaauhinnast, on korraldajatel õigus loovutada auhind järgmisele kandidaadile.
5. Korraldajatel on õigus avaldada konkursile esitatud pilte trükiajakirjanduses ja veebis antud fotokonkursiga seonduvalt.