Fotokonkurss "Seikluslik Otepää läbi situatsioonide ja elamuste"


Fotokonkurss "Seikluslik Otepää läbi situatsioonide ja elamuste"
Foto: Ilmar Saabas

Fotokonkursile ootame pilte Otepää eluolust, loodusest või arhitektuurist. Kunstipärasemad pildid leiate varsti suveniiridelt ja postkaartidelt.

Delfi Pildi kasutajaks saad registreerida siit ja oma pildi konkursile lisada siit.

Konkursi tingimused

1. Veebikeskkond Delfi Pilt ja Otepää Seikluspark korraldavad fotokonkursi „Seikluslik Otepää läbi situatsioonide ja elamuste".
1.1 Konkurss kestab 10. juuni 2009 kuni 10. august 2009.

2. Tingimused esitatavatele töödele
2.1. Konkursile ootame nii loodust, ekstreemseid hetki, arhitektuuri kui ka kohalikku elu kajastavaid fotosid, mis on tehtud Otepääl. Pildid võivad olla tehtud täna, eile või aastate eest. 
2.2. Iga osaleja saab konkursile esitada 3 pilti.
2.3. Pildile võib anda vaba pealkirja ja soovitatavalt kirjelduse.
2.4.Tööde vastavuse üle konkursi tingimustele otsustab konkursi koordinaator.
2.5. Pildi töötlemisel on lubatud:
- Valgetasakaalu korrigeerimine
- Crop, sealhulgas ka crop, mis korrigeerib sirgjooni
- Tolmuplekkide eemaldamine kloonimise teel
- Punaste silmade eemaldamine
- Blur, mis katab kogu pilti
- Unsharp mask, mis katab kogu pilti
2.6. Muul moel digitaalselt töödeldud pildid eemaldatakse konkursilt.

3. Konkursil osalemine
3.1. Konkursil osalemiseks tuleb registreeruda Delfi Pildi kasutajaks.
3.2. Konkursil ei pea avaldama oma päris nime, Delfi Pildis saab endale valida pseudonüümi. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel. Kasutajate e-posti aadress ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele.
3.3. Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.
3.4. Fotokonkursile töid esitades kinnitab osaleja, et omab vastavate piltide õigusi. Konkursil osaleja vastutab kolmandate osapoolte võimalike pretensioonide eest enda poolt esitatud tööde ulatuses.
3.5. Pildi üleslaadimisel kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega.
3.6. Ebakorrektsete e-posti aadressi esitamisel, autoriõiguste rikkumisel võidakse kõrvaldada kasutaja ja tema pildid konkursilt.

4. Auhinnad
4.1. Saadetud fotode hulgast valivad Delfi fotograafid ja Otepää Seikluspargi esindajad välja võitja, kes saab auhinnaks 3000 krooni. 5 parimat tööd võidavad aga tasuta pääsme kahele Otepää Seiklusparki.  
4.2. Juhul, kui võitja loobub isiklikel põhjustel peaauhinnast, on korraldajatel õigus loovutada auhind järgmisele kandidaadile.

5. Korraldajatel on õigus avaldada konkursile esitatud pilte trükiajakirjanduses, suveniiridel, postkaartidel ja veebis antud fotokonkursiga seonduvalt.