HITIHOIATUS: Weekend Festivalil möllutanud Martin Garrix avaldas oma uue tulikuuma singli

 (4)

Elektroonilise tantsumuusika noorim superstaar, number 1 DJ maailmas, hitimeister, muusik, laulukirjutaja ja produtsent, Martin Garrix avaldas koos tõusva tähe Dua Lipaga loo nimeg “Scared To Be Lonely.” Samal päeval ilmus ka Šotimaal filmitud singli video, mille lavastajaks Blake Claridge.

Martin Garrixi ja Dua Lipa singel “Scared to Be Lonely,” on järg 800 miljoni kuulamisega plaatina taseme saavutanud loole "In The Name of Love" koos lauljatar Bebe Rexhaga.

20-aastane Hollandist pärit EDM-i jumalus on olnud Pärnu rannas toimuva Weekend Festival Balticu publiku kindel lemmik, kelle järgi on nõudlus igal aastal väga suur. Martin Garrix tõusis elektroonilise tantsumuusika tipptegijate hulka looga “Animals”, mis jõudis edetabelite kõrgematele kohtadele nii Suurbritannias kui ka Belgias. Verinoor muusik on lühikese karjääri jooksul teinud koostööd teiste maailmanimedega nagu Usher, Tiësto, Afrojack, Dimitri Vegas and Like Mike ja paljud teised. Möödunud suve lõpul üllitas ta singli nimega “In The Name Of Love”, mis võitis koheselt fännide südamed. Tänavu peaks ilmavalgust nägema ka noormehe kauaoodatud täispikk album.

Vaata Martin Garrixi värskeima hiti videot!