INTERVJUU: Lenna ja Robi olid juba otsustanud, et kui emb-kumb võidab, minnakse Eurovisionile perega

 (10)

Eesti laulu konkurendid, elukaaslased, armsamad ja lapsevanemad Lenna Kuurmaa ja Robert Vaigla avaldasid Publikule antud intervjuus, et igaks juhuks oli neil valmis ka plaan, mida teha, kui emmal-kummal oleks vaja olnud Eurovisionile sõita.

"Omakeski olime otsustanud, et kui läheb Lenna või meie Trafficuga, siis mõlemad oleks läinud perega," selgitas Robi, pidades silmas seda, et ühel või teisel juhul oleks kindlasti kaasa võetud ka ühine tütreke Ami.

"Mul on nii suur kergendus ja väga hea meel," kommenteerib Lenna oma selleaastast Eesti laulu kohta. Kahju on tal hoopis sellest, et Super Hot Cosmos Blues Band ei läinud Eestit esindama. "Aga mis sa teed! Teine koht on hea küll, sest see suur vastutus ja stress...Eurovision ei ole meelakkumine," analüüsib ta.

Milliseks hindavad Lenna ja Robi Eesti laulu võistluse taseme? Millest jäi sel aastal Lenna ja Robi arvates puudu? Milline arutelu tekkis Trafficu backstage'is? Kuidas kirjeldab Lenna 2.kohale jäämist? Kas ta arvas, et tal oli sel aastal võidulugu? Kas kumbki neist proovib järgmisel aastal uuesti?