Jürgen Veber annab lisaetendused


Jürgen Veber annab lisaetendused
---

Kuna uues Nokia Kontserdimajas esietenduva Jürgen Veberi värske illusioonietenduse “The Path of Wonders” 11. oktoobri showdele on alles jäänud vaid üksikud vabad kohad, annab illusionist 18. oktoobril kaks lisaetendust.


„Jürgen Veberi kahele põhietendustele on saada veel üksikuid kohti 3700st algselt müüki tulnud piletist,“ tunnistas Nokia Kontserdimaja juht Aivar Sirelpuu. „Kuna selle illusiooni-show esietendused on üks osa kogu 9.-11. oktoobrini vältava uue Nokia Kontserdimaja ja Solarise Keskuse avapidustuste nädalavahetusest, tasub kiirustada kõigil neil, kes soovivad uut „trikimehe“ etendust näha, saades ühtlasi osa kogu Solarise keskuse avanädalavahetuse melust,“ lisas Sirelpuu.

Eesti nimekaima illusionisti Jürgen Veberi sõnul on tema värsked täispikad etendused Nokia Kontserdimajas tema senise karjääri väljakutsuvaimad. Veber on esimene Eesti artist, kes uues saalis avaliku etendusega publiku ette astub. 18. oktoobri lisaetenduste piletid on alates saadaval nii Piletilevi müügipunktides kui Ticketpros.