Kaitsevägi laseb nunnul Samuelil vabalt staarisaates osaleda


Kaitsevägi laseb nunnul Samuelil vabalt staarisaates osaleda
TV3

Ei ole see kaitsevägi midagi nii karm kui arvata võiks, sest sõjaväeteenistuse kohustus ei seisa takistusena hurmava südametemurdja Samuel Reinaru teel, kes pühapäevases "Eesti otsib superstaari" saates kõigi meie ette astub!

"Õnneks on kaitsevägi jah olnud väga vastutulelik ja mind lubatakse proovipäeval ja salvestuspäeval kindlateks kellaaegadeks välja," räägib Samuel ning muigab, et kuigi Tallinna vahipataljonis ei tule lauluharjutamisest suurt midagi välja, siis sealse eluga kohaneb ta hästi ning peab seda täitsa ägedaks.

Samuel tunnistab, et kahtles saatesse registreerudes, kas saab edasipääsu korral üldse osaleda, sest ajateenistus oli juba siis ukse ees, aga otsustas siiski riskida: "Kui poleks saanud, mis seal ikka," arvab ta ja nendib, et raskused tuleb ületada ja mis ei tapa, teeb tugevamaks.

Saate produtsent Kaupo Karelson edastab Eesti kaitseväele saate meeskonna poolsed tänusõnad ning rõõmustab, et andekas Samuel endiselt jätkab ning kolonelleitnant Kalle Teras lisab, et noormees on oma muusikaharidusega kindlasti hea kandidaat kaitseväe orkestri meeskonda.

Täielikku artiklit loe Õhtulehest!