Karl-Erik Taukar asub klubikultuuri "rokistama": mul on jah mitu rauda tules!

 (11)
"A.live" 17.jaanuaril klubis Hollywood!
Karl-Erik Taukar asub klubikultuuri "rokistama": mul on jah mitu rauda tules!
Foto: Ahto Sooaru

“Eesti otsib superstaari” sihvakaim osaline ja 4.koha auga välja teeninud Karl-Erik Taukar ei ole selline poiss, kes niisama kodus kudemist harrastab. Olles surfilaua juba kapist välja võtnud, laineharjal püsti saanud, vajab tipus püsimine tööd ning päevas jääb lausa tundidest puudu, et kõike ära teha, mis tegemist vajab.

Hoolimata sellest, et Taukar staarisaates väga karmile hevilainele ei lülitunud, peab ta end siiski muusikuks, kelle võimuses Eesti klubikultuuri "rokistada". Intervjuu toimumise õhtul kiirustas ta Viljandisse, et esineda üritustesarjal "Staaride öö" ning juba järgmisel neljapäeval, 17.jaanuaril, korraldab ta koos sõbra Ott Ojamaaga Hollywoodi klubis vinge kontsertürituse "A.Live", kus peaesinejaks Vaiko Eplik + Eliit, Frankie Animal ja plaate mängib tandem Taukar-Ojamaa.

Nagu härra juba ka intervjuus rääkis, olgu rõhutatud, et esimesel avapeol on korraldamise entusiasmist tulenevalt tehtud esimesel tunnil sissepääs FB 'attend' alusel kõigile tasuta! "Kurat seda teab, äkki esinen isegi kunagi oma üritusel," muigab ta ning lisab juurde, et hetkel saab ta meelepäraselt pilli tinistada oma sõprade Brait Pilviku, Rene Puura ja Laur Joametsaga stuudios ning Triin Niitoja bändis John4. Ning olgu väikse vihjena öeldud, et hoidke silma peal ka Eesti laulu konkursil!

Ürituse Facebooki leht, kus Taukarile käppa saab andmiseks usinalt attend nuppu klõpsida, asub SIIN.