Kas sõdurpoiss Samuel läks sõneluses Mihkel Rauaga üle piiri?

 (137)
Kas sõdurpoiss Samuel läks sõneluses Mihkel Rauaga üle piiri?
Foto: Martin Dremljuga

Seksikas sõdurpoiss Samuel Reinaru oli tõeliselt meeldejääv mitte üksnes seetõttu, et ta võimsas mundris lavale astus, vaid ka seetõttu, et ta esimest korda staarisaate ajaloos otse-eetris Mihkel Rauda paika panna üritas. Ohtlikud võtted, Samuel!

Vastavalt oma erandkorras saadud linnaloale laulis noormees nostalgilise rockabilly loo "Jailhouse Rock", mille peale Mihkel Raud kohe võtma kukkus. "Mulle käib see veidi liiga palju närvidele, et sul see munder seljas on, jättis sellise... burleski mulje," noris ta kasutades oma kohtunikuõigust kritiseerida.

"Võib-olla käid sa liiga palju asutustes, kus mundrimehed end paljaks võtavad?" lajatas Samuel vastu ja pani Raua vaid pead vangutama. Ilmselt jäid tol hetkel kõigil televaatajail suud ammuli. Mart Sander üritas olukorda küll pehmendada väites, et "seda, mida taevas on andnud, tuleb ära kasutada", kuid häiritud Mihkel nokkis edasi: "Taevas andis talle vormi selga või?"

Seejärel saabus Samuelilt õhtu viimane viga. "Vabandust, ma segan vahele, aga produtsendid käskisid mul selle selga panna," jonnis ta ja lahkus lavalt.

Mis mulje jättis Samueli ründav-kaitsev esinemine Sulle, kallis Publiku lugeja?