KIIRELT KÄIB: Järgmise aasta Eesti Laulu suurkontserdi piletid tulid juba täna müügile!

 (1)

Kuigi isegi tänavuse Eurovisionini on veel mõned päevad aega, on juba alates tänasest müügil järgmise aasta Eesti Laulu piletid.

Eesti Laul oli sel aastal suurem kui kunagi varem ning publiku huvi oli tõeliselt suur – Saku Suurhalli saal oli viimseni välja müüdud. Seetõttu jõudsid järgmise aasta suurvõistluse piletid aegsasti müügile, et kõik huvilised saaksid endale parimad kohad juba praegu välja valida, teatavad korraldajad.

Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitab, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on pretsedent, me teeme ajalugu!" rõõmustab ta.

Publiku toetus on kõikidele Eesti Laulu finaalis osalevatele artistidele ülioluline. Tänavuse võitja Jüri Pootsmanni sõnul on Eesti Laul justkui mini-Eurovision, mis annab suurepärase ettevalmistuse päris-Eurovisioniks. Seejuures on just saalis viibivad fännid need, kes annavad esinejale jõudu maksimaalselt panustada.

Eesti Laul 2017 finaal toimub Saku Suurhallis 4. märtsil. Finaali piletid on alates tänasest saadaval Piletilevis.