„Kinotehasest“ lahkuvad täna neli näitlejat

 (2)
„Kinotehasest“ lahkuvad täna neli näitlejat
Kanal 2

Täna õhtul jõuab ekraanile Kanal 2 tõsielusarja “Kinotehas” neljas osa.
Noored lavastavad stseeni legendaarsest filmist „Suvi“, kus Kiir teeb Teelele abieluettepaneku. Lisaks saadab žürii täna koju tervelt neli näitlejat!

Eelmine saade oli üliemotsionaalne ja pisaraterohke. Noored ületasid ennast ja žürii otsustas, et keegi ei pea saatest lahkuma. Seega tuleb täna Kinotehasega hüvasti jätta lausa neljal noorel näitlejal.
„See oli tõesti väga üllatav lõpp,“ märgib saates osalev Elis Pärn.

Täna lavastatakse koomilist stseeni filmist „Suvi“, kus kohtuvad Teele ja Kiir. Kiir lubab põllumeheks hakata, Teele aga talle naiseks minna. Võtteplatsile on toodud ka särtsakas kukk, kelle taltsutamisega on noored väga hädas. Lisaks ründab Tõnut ja Sirlyt ootamatult küla vahel koerakari.

Pinge üha kasvab, sest saates kerkib esile ootamatu favoriit. Kui siiani on ümar Tõnu Kinotehase rahvale oma kentsaka olekuga pigem nalja pakkunud, siis üsna äkki saab temast kaasvõistlejatele tubli konkurent.
Kas žürii hinnang on õiglane või saab maamehe-tüüpi Tõnu teenimatult palju kiita?

Žüriis on täna üks Eesti paremaid komöödianäitlejaid, Liina Tennosaar. Samuti on külalisena noori hindamas režissöör Andres Maimik („Jan Uuspõld läheb Tartusse“, „Kormoranid“), keda võib nimetada ka Eesti üheks viljakamaks komöödialavastajaks.

Mai lõpus selguvad noormees ja neiu, kes võidavad peaosad uues mängufilmis, mille võtted toimuvad juba sellel suvel.