Kirglik nagu prantslane! 4 põhjust, miks Toomas Hendrik Ilves Nicolas Sarkozy'le sarnaneb

 (54)
Kirglik nagu prantslane! 4 põhjust, miks Toomas Hendrik Ilves Nicolas Sarkozy'le sarnaneb
Delfi

Kui Toomas Hendrik Ilves 2.jaanuaril uue naise võttis, turgatasid Publiku kuninglike teemade eksperdile kohe mõttesse paralleelid, mida annab tõmmata Prantsusmaa skandaalse endise riigipea Nicolas Sarkozy ja meie praeguse presidendi vahele. Toome teieni 4 joont, mida mõlemad riigijuhid oma värvika eraelu tõttu jagavad.

  • Sama palju abielusid ja lahutusi — 2007.aastast 2012.aastani Prantsusmaad juhtinud Sarkozy abielupagasisse kuulub 3 laulatust ja 2 lahutust — esimene 1982.aastal Marie-Dominique Culioliga, teine Cécilia Ciganer-Albéniziga 1996. aastal ning kolmas 2008.aastal Carla Bruniga. Ilves abiellus Merry Bullockiga 1981.aastal, seejärel 2004.aastal Evelin Int-Lambotiga ja mõne päeva eest Ieva Kupcega.
  • Sama palju lapsi — Sarkozy’l on esimest abielust 2 last — 31-aastane Pierre ja 30-aastane Jean ning teisest abielust 19-aastane poeg Louis. Ilvesel on samuti esimest abielust kaks last — 29-aastane Luukas Kristjan ja 24-aastane Juulia Kristiine ning teisest abielust 13-aastane tütar Kadri Keiu.
  • Sama suur tuli takus — Sarkozy abiellus oma viimase naise Carla Bruniga 4 kuud pärast suhte algust, Ilves väidetavalt 6 kuud. Tuline rutt!
  • Sama pikk eelmine abielu — Toomas Hendriku ja Evelini ühine liit kestis 11 aastat, sama kaua olid abielus ka Nicolas ja Cécilia.

LOE KA: Kellele kuulub maailma matkituim kihlasõrmus?

LOE KA: Millist saladust varjasid Camilla Parker-Bowles ja Prints Charles 40 aastat?