KLAVERIJUTUD: Suureks kevadkontserdiks valmistuv Ott Lepland laulab Frank Sinatra hitti "My Way": see lugu tekitab külmavärinaid!

 (37)

19. mail kell 20 toimub Nordea kontserdimajas pidulik kontsertetendus, kus Ott Lepland koos Estonian Dream Big Bandi ja imehäälse Kadri Voorandiga toob publikuni legendaarse Frank Sinatra tuntumad laulud läbi aegade. Publik otsustas võtta ette ning teha Otiga intervjuusari, kus laulja räägib klaveri taga musitseerides (ja kohapeal improviseerides!), mida Sinatra laulud talle tähendavad ning miks need on erilised.

Kolmeosalise intervjuusarja esimeses osas esitab Ott klaveril Frank Sinatra kuulsaks lauldud lugu "My Way", mis ilmus muusiku albumil aastal 1969. Pärast seda on lugu esitanud paljud suured artistid: Elvis Presley, Julio Iglesias, Mireille Mathieu, Robbie Williams, Gipsy Kings ja koguni Luciano Pavarotti ja Willie Nelson.

"My Way" ingliskeelse loo sõnad kirjutas Paul Anka, meloodia pärineb aga prantslastest muusikutelt Claude François'lt ja Jacques Revaux'lt, kes 1967. aastal originaalis loo "Comme d'habitude" nime all avaldasid.