Kõlab nagu raju möll! Weekend Festival paneb püsti TMW kõige esinduslikuma tantsupeo


Cartoon
CartoonFoto: Pressimaterjal

Linnafestivali Tallinn Music Week osana toob Weekend Festival täieliku Weekendi elamuse Tallinnasse juba 2. aprillil. Klubis Hollywood toimuval Weekend Festivali esitluspeol astuvad üles parimad kodumaised tantsumuusika artistid kui ka põhjanaabrite eredaimaid tähed. Parim heli, parim valgus, parim visuaallahendus — see on aprilli alguse suurim tantsumuusikapidu pealinnas, kust lihtsalt ei saa puududa!

Soomlaste Alex Mattson filmis äsja Tallinna lähedal oma debüütsinglile "UFO" video. Singel on vähem kui kuu ajaga saanud Spotify keskkonnas üle miljoni striimingu. Mattson on ka esimene Soome sooloartist, kes on sõlminud lepingu firmaga Ultra Music, mis on koduks teistelegi staaridele nagu deadmau5, David Guetta, Steve Aoki ja Kygo.

Parima võimaliku peo eest hoolitsevad ka mitmel korral Eesti parimaks plaadikeerutajaks valitud Kristjan Hirmo, äsja uue singli "I Remember U" ilmutanud kodumaise tantsumuusika lipulaev Cartoon, külakosti Soomest pakub ka HeavyWeight DJ's. Lavale astuvad lisaks eelmainitutele ka Dr. Philgood, MHKL, Planeet, Kert Klaus ja Bombossa Brothers.

Õhtu ajakava:
22.00 Kert Klaus
22:45 Bombossa Brothers
23.30 Alex Mattson (FIN)
00:15 Kristjan Hirmo
01:00 Dr. Philgood
01:30 Cartoon
02:30 MHKL
03:15 HeavyWeight DJs (FIN)
04:15 Planeet

Uksed Hollywoodi avatakse kell 22.00. Piletid hinnaga alates 7 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.