Kristel Aaslaid ja Ott Lepland usuvad, et näosaate finaalis võidutseb Kalle Sepp: valik kehastuda Georg Otsaks on raudkindel võidufaktor!

 (2)
Kristel Aaslaid ja Ott Lepland usuvad, et näosaate finaalis võidutseb Kalle Sepp: valik kehastuda Georg Otsaks on raudkindel võidufaktor!
Fotokollaaž: Delfi

Paroodiasaate “Su nägu kõlab tuttavalt” teise ja kolmanda hooaja staarid Ott Lepland ja Kristel Aaslaid ennustavad tänavuse võistluse kindlat võitu Kalle Sepale, mida kinnitavad ka Eesti ennustusportaali OlyBet koefitsiendid.

“Su nägu kõlab tuttavalt” teise hooaja teisele kohale platseerunud Ott Lepland usub, et Kalle Sepa valik kehastuda superfinaalis Georg Otsaks on raudkindel võidufaktor.

“Suurte artistide numbrid on saate superfinaalides alati olnud hästi toimivad lahendused — seda nägime nii Koit Toome poolt kehastatud Andrea Bocelli kui ka Mart Müürisepa poolt kehastatud Jaak Joala etteastete puhul,” sõnas Lepland.

Eesti ennustusportaali OlyBet analüütikud ennustavad samuti võitu Kalle Sepale, kuigi mitte nii ilmset — koefitsiendiga 2 on Kalle võidu tõenäosus küll üks kahele, kuid talle kuklasse hingab ka nimekaim Adeele Sepp koefitsiendiga 2,65. Kolmandat kohta pakutakse Liis Lassile koefitsiendiga 7 ning neljandaks peaks jääma Raivo E. Tamm koefitsiendiga 20.

“Kallel on päris head võimalused — Ivo Linnaga pakkus ta eestlastele kõva nostalgialaksu ning Georg Otsaga jätkates kindlustab ta endale väga tugeva publiku poolehoiu,” pakkus saate kolmandal hooajal teiseks jäänud Kristel Aaslaid.

Nii Lepland kui Aaslaid arvasid, et uustulijana on just Kalle Sepp tänavuse hooaja suurim üllataja.