KROONIKA TEST | Kuidas toimib Weekendi sularahavaba käepaela süsteem?

 (11)

Weekend Festival Baltic avalikustas hiljuti, et sellest aastast ei saa tuhanded festivalikülastajad sularaha kasutada ning kõik maksed ja ka festivalile sissepääs toimub spetsiaalse kiibiga varustatud käepaela abil. Kroonika käis sama süsteemiga tutvumas Soomes toimunud Rock Festil ning tegi selle kasutamist tutvustava ülevaatevideo.

Vaata ise ning jaga ka nendega, kes minna plaanivad, et kellelegi ei tuleks augustikuus üllatusena, et sularahaga Weekendil maksta ei saa!

Lühidalt:

Iga festivalipilet vahetatakse käepaela vastu: pael on võimalik eelnevalt pileti soetanutel endale tellida koju posti teel enne festivali, ent vahetada saab pileti paela vastu ka festivali ajal.

Käepael on vajalik nii sissepääsuks väravates kui tasumiseks festivalialal.

Sellised, siis juba Weekendi logodega kiibilugejad ootavad väravas:

Iga käepaelaga on võimalik kas festivalialal raha laadida spetsiaalses laadimispunktis või siduda käepaela unikaalne kood eelnevalt kodus/arvutis oma MyWeekend kontoga, mis omakorda on võimalik ühendada oma pangakaardiga. Seda saad teha SIIN.

Raha on võimalik nii arvutis kui laadimispunktis alati lisada, MyWeekend konto teinutel on võimalik ülejäänud summa ka pärast üritust oma MyWeekend konto kaudu tagasi taotleda.

Vaata lähemalt https://www.weekendbaltic.com/