KUMMALINE KAUP: Marilyn Kerro müüb lastele voodoo-nukke, mille hinnaks 150 eurot

 (24)
Marilyn Kerro
Marilyn KerroFoto: Rauno Volmar

Kaks aastat tagasi avas "Selgeltnägijate tuleproovi" veteran Marilyn Kerro Tallinna vanalinnas esoteerikahuvilistele suunatud poe Mecca, mille kaupa võib uudistada ka interneti vahendusel. On juba ammu teada, et naise n-ö hitt-tooteks on igasugused erinevad kivid ja kristallid, ent nõia jaoks ei ole võõras ka kurikuulsa voodoo-nuku tegemine.

Vene nõiasaates osalenud Rakvere neiu Marilyn Kerro üllatas kohe saatesarja alguses teletegijaid ja -vaatajaid oma musta maagia võtetega nig naine on varasemalt jaganud ka lahkelt nippe, kuidas koduste vahenditega endale üks voodoo-nukk valmis meisterdada. Kel pole mahti aga hakata ise nokitsema, siis Kerro müüb oma poes voodoo-nukke nii suurtele kui ka väikstele — lastele mõeldud nõiduslikud nukud saab kätte 150 euro eest, täiskasvanute omad maksavad aga 350 eurot.

“Iga voodoo-nuku olen valmistanud käsitsi, detailse täpsusega erinevateks otstarbeteks. Nad on väga suure jõuga ja minu õpetustele mittevastav käitumine pole lubatud. Samuti pole lubatud ka kasutamine teiste mõjutamiseks, sel juhul Sa karistamata ei jää,” kirjutab Kerro oma poe veebisaidil. Kuna voodoo-nukkude abil nõiutakse tavaliselt kas armastust, raha või tervist, tundub ausalt öeldes veidi pentsik, et mõnele lapsele võiks säärase asja mängimiseks soetada...

Hea Publiku lugeja, kas Sina ostaksid oma lapsele 150 euro eest voodoo-nuku?