Liis Lemsalu hoiab pöialt, et Itaalial EM-il hästi läheks

 (4)
Liis Lemsalu hoiab pöialt, et Itaalial EM-il läheks hästi
Liis Lemsalu hoiab pöialt, et Itaalial EM-il läheks hästiFoto: erakogu

Õllesummer Festival, kus esineb ka Liis, on jalkafännide peale mõelnud – sel aastal on võimalik EMi vaadata suurelt ekraanilt OlyBet Sports Bar’is.

Liis räägib, et plaanib kindlasti jalgpalli EMi vaadata ning loodab, et Itaalia tiimil läheb hästi. “Hoiame isaga ikka igal aastal neile pöialt. Arvan, et see traditsioon jätkub. Kõige enam tahan näha head, ilusat, tehnilist jalgpalli ning et poolfinaalidesse jõuaks parimad tänased mängijad. See teebki jalgpalli toredaks,” räägib Liis.

Õllesummer Foto: erakogu

Suve suurima festivali kolmapäeval ja neljapäeval toimuvad kaks poolfinaali, mida on võimalik OlyBet´i spordibaaris suurtelt ekraanidelt vaadata. Loomulikult saab spordibaaris ka lemmiktiimidele panuseid panna ja pokkeriturniiridel ning erinevatel meelelahutuslikel võistlustel osaleda.

Seotud lood:

Liis Lemsalu astub Õllesummer Festivalil üles TV3 Laval laupäeval, 9. juulil kell 20:00. Kuula Liisi uut Eesti, Rootsi ja Soome autorite koostöös sündinud singlit “Sinu ees”. Liis on esimest korda eestikeelse loo sõnade autoriks ja räägib tekstis kirja panduga oma viimase aasta õpetlikust ning meeldejäävast eluetapist.

Vaata kogu Õllesummer Festivali programmi

www.ollesummer.ee