LOE, mida arvasid 3. näosaatest räppar Tommyboy ning Toomas Kolk ja lugejad!

 (45)
Su nägu kõlab tuttavalt salvestus
Su nägu kõlab tuttavalt salvestusFoto: Eero Vabamägi

Sel pühapäeval kell 19.30 läks TV3 eetrisse kolmas saade "Su nägu kõlab tuttavalt", mis tõi vaatajateni taas kaheksa artisti muusikalised etteasted. Et lõbusale saatele veelgi vürtsi anda, kutsus Publik kommenteerima Toomas Kolgi ja Toomas "Tommyboy" Tilga, kelle sõnavõtte saad siinsamas järellugeda ning ka rahva arvamust  sekka näha.

Publiku vahendusel saab igal pühapäeval jälgida saadet ning kommenteerida ja lugeda, mida teised arvavad. Kui oled aga Twitteri-fänn, siis pane oma arvamused igal nädalal teele hashtagiga #snkt, sest ka parimad sealt valib Publiku toimetaja live-uudisvoogu!
Vaata pilte saatest ning loe allpool, millised emotsioonid tekkisid!


Värskelt oma esimese soolovideo loole "Vägivaldne värdjas" avaldanud Tommyboy on räppar, kel ilmselt nii mõndagi omalt poolt popile, mis ekraanil kostab, sekka öelda. Toomas Kolk on aga oma terav-naerutavas kastmes justkui neljas žüriliige, kuid otsekohesem kui kõik saatekohtunikud kokku!

Muide, Nele-Liis hakkab sel korral Liza Minelliks, Maia Vahtramäest saab Annie Lennox, Ott Lepland on Jüri Homenja, Kaire Vilgats on eurolaulik Sahlene, Gerli Bonnie Tyler ja Andero Ermel kehastub Marko Matvereks. Alla Pugatšova peab sündima aga hoopis Jüri Vlassovi kehas ning Koit Toome otsib üles oma sisemise pikkpoisi ja hakkab Meat Loafiks!

Püsi lainel!