Merlyn Uusküla Taneli Nexuse uusversioonist: hea meelelahutus ja naljakas number!

 (4)
Merlyn Uusküla Taneli Nexuse uusversioonist: hea meelelahutus ja naljakas number!
Fotod: Taavi Sepp

"Su nägu kõlab tuttavalt" finaali üks meeldejäävamaid esitusi oli kindlasti Tanel Padari, Jüri Pootsmanni ja Tõnis Niinemetsa uusversioon tüdrukutebändist Nexus. Esireast nautis poiste ülihumoorikat esinemist ka Merlyn Uusküla, keda Tanel kehastas.

"Selles mõttes oli see väga naljakas. Niikuinii on see väga suur au, kui sind parodeeritakse ja esireast seda vaadata oli kihvt," oli Merlyn vahetult pärast esituse lõppu väga posiitivne saalis Kroonikale kommentaare andes.

"Nad mingid asjad tabasid nagu väga ära, et ma just ootasin, kuidas nad "Nii kuuma" ja "Raju reede" omavahel segavad. Üks oli ju 15 aastat tagasi, üks on tänapäeval. Aga see oli maitsekalt tehtud," jagus Uuskülal poistele vaid kiidusõnu.

"See on ju huumor, et seda ei saagi väga tõsiselt võtta aga mulle meeldis. Minu meelest olid täitsa toredalt tämbrid tabatud mingites kohtades," lisas ta. Loomulikult jagus kiidusõnu ka Taneli rinnale sätitud korralikule partiile.

Tervet hooaega pole Merlyn jõudnud vaadata, kuid on episoodiliselt silma peal hoidnud. "Mulle tegelt on väga Sepo silma jäänud oma numbrite poolest. Kuid see ooper siin täna oli midagi teist, nii et ma arvan, et Ott võidab," ütles lauljanna enne võitja väljakuulutamist Kroonikale.