Montenegro eurolaulik kiidab Daniel Levi Viinalassi näosaate etteastet: mul on suur au

 (17)
Montenegro eurolaulik kiidab Daniel Levi Viinalassi näosaate etteastet: mul on suur au
Fotokollaaž: Delfi

Eile õhtul jõudis TV3 eetrisse näosaate kuuenda hooaja viies moondumislahing, mille võitjaks krooniti juba teist nädalat järjest Daniel Levi Viinalass. Noorele muusikule tõi võidu tänavusel Eurovisionil palju kõmu tekitanud Montenegro artisti Slavko Kalezić'i uskumatult täpne kehastamine.

Danieli versioon hoogsast diskopalast "Space" jõudis ka Slavkoni, kes paistis nähtuga äärmiselt rahul olevat. "Mul on suur rõõm, et hämmastav laulja Daniel Levi Viinalass võitis maailmakuulsa muusikasõu "Su nägu kõlab tuttavalt" Eesti versioonis mind kehastades esimese kohta. Palju õnne ja mul on suur au," kiidab Slavko Kalezić oma ametlikul fännilehel.

Slavko Kalezić osales Kiievis toimunud Eurovisioni 1. poolfinaalis, ent fännide suureks nördimuseks ta finaali paraku ei pääsenud. Pärast tulemuste teatamist puhkes internetis tõeline paanika ja sotsiaalmeedia mattus nurina all.

“Loodan, et Slavko käib järgmise aasta jooksul mööda Euroopat ringi ja lajatab oma patsiga igale inimesele, kes tema poolt ei hääletanud,” kurtis üks naisterahvas. “Slavko vääris absoluutselt kohta finaalis! Meie südametes on ta alati võitja,” sõnas teine.

Slavkole elas kaasa isegi briti delegatsioon, kes postitas oma Twitteri ametlikule kontole klipi lavatäku patsi keerutamisest.

Vaata ja võrdle näosaate numbrit originaaliga!

Seotud lood: