Närv sees? Fredi kardab mustalt laulda ja Anisa muretseb loovaliku pärast

 (1)
Julgusta staariks pürgijaid kommentaariumis!
Närv sees? Fredi kardab mustalt laulda ja Anisa muretseb loovaliku pärast
Foto: Tanel Meos

"Eesti otsib superstaari" saate osalistele sai osaks südantsoojendav kogemus, kui üheskoos võeti ette väljasõit Lastekriisi leinalaagrisse, kus kolm korda aastas käivad koos lähedase pereliikme kaotanud lapsed, et saada psühholoogilist abi, kuid eelkõige lihtsalt mängida, lõbutseda ja koos olla. Fredi Pärs ja Anisa Vänikver kinnitasid kui ühest suust, et lastele laulmine soojendas nende südameid väga!

Õhtu ühe osana kirjutati koos lastega Tiibeti kombe kohaselt ilusaid soove lipukestele, mis seejärel lae alla riputati. Publiku küsimuse peale püüavad mõlemad meenutada, mis nende soovideks oli. "Soovin, et jääksin alati iseendaks ja järgiks oma südame häält," meenutab Fredi ning Anisa lisab juurde, et kirjutas lipukese peale, et soovib, et kõik oleksid õnnelikud.

Pühapäeva eel poeb mõlemale hinge ka väike värin. "Mul tuleb laul mustalt välja ja närv ronib sisse," tunnistab Fredi. Anisa, kes esitab Shania Twaini kantrirokiliku loo "Any Man of Mine", loodab, et Eesti rahvas tunnetab tema emotsiooni selle lauluga seoses. Fredi esitab Bonnie Raitti loo "I Can't Make You Love Me".

Kuula südamlikust intervjuust, mida Fredi ja Anisa omavahelisest läbisaamisest ja laste leinalaagris käimisest veel jutustavad: