Olav Osolin tegi saate skripti kohta nalja ja sai vastu näppe

 (8)
Video!

Väga paljude erinevate telesaadete kohtunikepaneeli põline liige Olav Osolin jagas pärast Eesti laulu oma muljeid ka Publikuga ning tõdes rõõmsalt, et rahva arvamus läks paljuski tema omaga kokku.

"Minu lemmikud olid viiest neli," paljastas ta, kuid lisas, et väga harva on tal tulnud silmitsi seista nii keerulise otsusega. "Minu lemmikud olid Lenna ja Tanja lood, Kõrsikud ning Wilhelm," loetleb ta ja iseloomustab iga artisti ka põhjalikumalt, kiites Mihkel Raua nutikat loomeannet ning vihjates Tanja loo mõningasele tuttavlikkusele.

Saate tekstide kohta olevat Olav aga juba jõudnud väikestviisi nalja visata ja tunnistas, et sai selle eest ka õige ruttu vastu näppe. "Õnneks oleme me nende meestega ka mujal kokku saanud ja see käibki show juurde," silus ta asja sirgeks. Ja tõepoolest, kes teised siin Maarjamaal võiksidki nii julmi nalju teha kui härra Winny Puhh ja Oja Pets!

Mis tunne on olla Eesti laulu žüriis? Kas Olav teadis oma eelistusi ette või tegi otsuse kohapeal? Millest lähtuvalt ta otsustas? Kuula avameelset intervjuud!