Õllesummer tõrjub tühjuse-kuuldusi: kaks esimest päeva on olnud rahvarohked ja edukad!

 (19)
Õllesummer 2013
Õllesummer 2013Foto: Pressimaterjal / Õllesummer

Õllesummeri pressiesindaja Reno Hekkonens teatab Elu24 jagatud eksitava info valguses, et festivali kaks esimest päeva möödusid korraldajale edukalt.

Eilsed Mihkel Raud Live! ja vene poproki staari Gradusy kontserdid olid Hekkonensi kinnitusel rahvarohked: hinnanguliselt oli eile Gradusy kontserdil üle 5000 pealtvaataja, mida oli rohkem kui oodatud.

Samal ajal oli ple 6000 inimese teisel pool laulukaart kuuel laval. "Veidi vähem, kuid samuti oli rohkelt rahvast Mihkel Raua loomingu retrospektiivkontserdil. Mihkel Raud Live! paistis silma kõrge artistliku tasemega ja tõi kohale publikut, keda Õllesummeril iga-aasta näha pole," teatas Hekkonens. "Artistlikult hea tasemega ning suure rahvarohkusega paistis silma Karl-Erik Taukari tribuutkontsert Robbie Williamsi loomingust veiniaias ning puupüsti täis olid Ott Leplandi vabaõhurestorani kontsert ning Birgit Varjuni tribuutkontsert Tina Turneri muusikast," märkis ta.

Seotud lood:

Kahe esimese päevaga ning eriti eilsega jäid Hekkonensi väitel rahule ka Õllesummeri kaubanduspartnerid, kes märkisid head käivet nädala sees olevate päevade kohta.

Õllesummer jätkub täna ja homme Tallinna Lauluväljakul.