Otsi oma bling välja! Überclub on jälle lahti ja uueks peoks on Überdub

 (2)
Otsi oma bling välja! Überclub on jälle lahti ja uueks peoks on Überdub
Foto: Christo Neemre

Sel laupäeval, 26. jaanuaril, oodatakse värskelt avatud Überclubi ohtralt noori pidutsejaid, sest käes on üritus Überdub.

Dubsteppi pakub Superskankers - tegu on kahe Tartust pärit noormehega, kes muusikamaailmas sammuvad oma teed juba aastast 2011. Nende debüütsingel kannab nime "Overdoze" ning lisaks sellele on noormehed teinud palju remixe. Neid on tunnustatud näiteks remixi eest, mille nad tegid Suure Papa loole "Silm Lahti Maga". Superskankers pälvis ka Raadio 2 saates "Öötöö" tiitli Eesti Aasta lugu. Lähikuudel on tulemas singel nimega "Spicy", mille peal on ka Eesti ühe andekama offbeat muusika tegija RVRS remix.

Sel korral pakub üritus dubstepi kõrvale ka drum'n'bassi. Nimelt astub üles Planeet, kes eelmisel kuul andis välja oma debüütalbumi "Ajamasin". Tegu on esimese sulaselges eesti keeles tehtud trummi ja bassi albumiga. Planeet on saanud tunnustust ka Raadio 2 DnB Uustulnuk 2011 tiitliga ning oli ka sel aastal üks Raadio 2 DnB 2012 nominentidest. Seda nii Aasta produtsent, Aasta lugu, Aasta DJ kui ka Aasta album kategooriates.

Klubi avatakse kell 23.00